CHP gençliği, 'Emek, Zafer, Gelecek' kampında buluşacak

CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi’nin düzenlediği ‘Emek, Zafer, Gelecek’ kampının ev sahipliğini CHP İzmir Gençlik Kolları yapacak.

POLİTİKA 22.07.2019, 16:14 22.07.2019, 16:26
CHP gençliği, 'Emek, Zafer, Gelecek' kampında buluşacak

İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Merkezi, 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında, ‘Emek, Zafer, Gelecek’ adıyla İzmir’in Seferihisar ilçesinde, gençlik kampı düzenliyor. Kampa ev sahipliği yapacak olan CHP İzmir Gençlik Kolları’nın Başkanı Ozan Uyan kamp ile ilgili gazetemize özel açıklamada bulundu.

Geleceğin tohumlarının atıldığı ve yeniden umut filizlerinin yeşerdiğini dile getiren Uyan, “Anadolu’nun güzel topraklarında, biz gençlerin mihenk taşı olduğunu gayet iyi biliyoruz. Amacımız gençlik kolları genele merkezimizin önderliğinde, Türkiye’den gelen bütün arkadaşlarımıza ev sahipliği yaparak, demokrasinin ve özgürlüğün başkenti İzmir’den, ülkemize yeni bir umut doğurmak ve gençlerin nasırlı elleriyle alın terleriyle, emekçi yürekleriyle yeni bir ülke yaratmaktır” açıklamasında bulundu.

Başkan Uyan, düzenlenecek kampta, memlekete dair fikirlerin yeniden filizleneceğini dile getirirken, umudu da her an örgütlemeye devam edeceklerini vurguladı.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
10°
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?