CHP'de o ilçede belediye amirine kesin ihraç istemi!

Menemen Belediyesi'nde Temizlik İşleri Amiri olarak görev yapan Göksel Arsoy, üyesi bulunduğu CHP’den kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak Menemen CHP İlçe Yönetimince disipline sevk edildi.

POLİTİKA 12.03.2019, 11:44
CHP'de o ilçede belediye amirine kesin ihraç istemi!

Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Örgütü’nden yapılan açıklamada belediyede Temizlik İşleri Amiri görevinde bulunan Göksel Arsoy, kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi.

Açıklamada şunlara yer verildi: “CHP tüzüğünün 68. Maddesinin b,d ve e bentlerini ihlal ettiği gerekçesiyle İl Disiplin Kuruluna sevk edilen Göksel Arsoy; AKP’nin aday tanıtım toplantısına katılmış ve sosyal medya hesabından da; ‘’Kendi öngörümle Durmaz Bayraktar ve birbirinden değerli Menemen’li Meclis üyesi kardeşlerimle birlikte yol almaya karar verdim. Karar verirken Tahir başkanın da fikrini aldım. O’da bana 'herkes kararında özgürdür oğlum' dedi.’’

Diğer yanda ise Menemen Belediyesinde yıllardır danışman olarak görev yapan eski İL Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Demirci’nin Menemen Belediyesinde çalışan oğlu Serkan Demirci de eşi ile birlikte CHP’den istifa ederek AKP saflarına katıldığı gözlendi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
18°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü