CHP Buca Gençlik kolları toplandı

Chp Buca Gençlik Kolları Başkanı Semih Güğük ve yönetimi genişletilmiş toplantılarını 08.08.2019’da İlçe Başkanlığında gerçekleştirdiler.

POLİTİKA 09.08.2019, 12:57
CHP Buca Gençlik kolları toplandı

Yoğun katılımın olduğu toplantıya; önceki dönem gençlik kolları başkanları,yöneticileri, genç meclis üyeleri ve pek çok genç üye katılım sağladı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan CHP Buca Gençlik Kolları Başkanı Semih Güğük, zorlu bir seçim sürecinden sonra Chp’yi tekrar Buca’da iktidar yapmanın haklı gururunu yaşadıklarını, bunun birlik, beraberlik, dayanışma ile omuz omuza gerçekleştiğini vurguladı. Bucanın bir üniversite şehiri olduğunu üniversiteler özelinde  çalıştaylar düzenlenip apolitik üniversite  gençliğini daha politize hale getirip farkındalık çalışmaları yapılacağını bildirdi.

Toplantı karşılıklı öneriler, birlik ve dayanışma üzerine diyaloglar ile devam ederken yönetim ve aktif genç üyelerin ortaklaşa uzlaşısı üzerine sadece gençlerin siyaset üretebileceği hukuk, ekonomi, sanat, üniversite, sosyal politikalar ve tarım komisyonları kurularak gençlerin siyaset üretme alanları yaratılması kararı alındı. Güğük, siyasette ahlaklı rekabet edebilmenin önemini belirterek "Parti içi rekabette, ancak ve ancak ahlaklı rekabet edebilme kültürünü partimize kazandırdığımızda bu ülkeyi yönetecek kadroları CHP çatısı içerisinde yetiştirebiliriz" diyerek toplantıya son verildi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?