Çelebi'den Ali Edizer yorumu: Buzdağının görünen yüzü!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekim yardımcılığı görevini yürüten ve Menzilci olduğu iddia edilen Ali Edizer’in tartışma yaratan Esra Erol programlarına ilişkin tepki çeken paylaşımda bulundu.

POLİTİKA 05.10.2020, 15:18 05.10.2020, 15:27
Çelebi'den Ali Edizer yorumu: Buzdağının görünen yüzü!

Türkiye’nin en köklü sağlık kurumlarından eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekim yardımcılığı görevini yürüten Dr. Ali Edizer, sosyal medya hesaplarından Medeni Kanunu ve tek eşliliği hedef alan paylaşım yaptı.

BUZDAĞININ GÖRÜNEN YÜZÜ

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, sosyal medya twitter hesabından, “Askeri Sağlık Sistemi hangi çabalarla nasıl kuruldu ve bu iktidar tarafından nasıl çökertildi? GATA Başhekim yardımcısı buzdağının görünen yüzü…” diyerek Meclis Genel Kurulu’nda daha önce yaptığı konuşmayı paylaştı:

DERHAL GÖREVDEN ALINMALI

CHP’li Çelebi, “GATA’nın ne hale getirildiği 12 Mart 2020’de verdiğim araştırma önergesinde mevcut.” diyerek “Başhekim yardımcısı milletin derdiyle değil Medeni Kanunla, Atatürk’le, çağdaş Cumhuriyetle sorunu olan anlayışın tezahürü olmuş. Derhal görevden alınmalıdır.” açıklamasını yaptı.

GÖREVDEN ALINDI

Erkeklere boşanmak yerine ikinci eş tavsiyesinde bulunan, eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer'in görevden alındı.

Yorumlar (2)
Hasan Hüseyin 3 hafta önce
ALİ hoca doğru söylüyor. CHP Çelebi gibiler mi bundan rahatsız olmuş. Onlar akşama kadar onlarca kadınla beraber oluyor zaten. Çelebi az olmasından mı rahatsız yoksa değişik hanımların olmadığından mı rahatsız.
Hasan TAHSİN 3 hafta önce
sen çok memnunsan 4 evlilik yapaydın.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?