'Çapacı' vekilden aday adaylarına: 'Zafer CHP'nin olacak!'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir'den gösterilecek adayların bir anketle açıklanacağını duyurdu.

POLİTİKA 21.12.2018, 10:01
'Çapacı' vekilden aday adaylarına: 'Zafer CHP'nin olacak!'

İZ GAZETE - 2019 Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimler yaklaştıkça Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday gösterilecek adayların isimleri gündemde yerini koruyor. CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, sosyal emdya hesabından bir açıklama yaparak aday gösterilecek ve gösterilmeyecek CHP'lilere seslendi. 

Bayır açıklamasında şu ifadeleri kullandı; "Değerli CHP'li yoldaşlar. Her seçim öncesinde olduğu gibi yine yerel ve ulusal basında kamuoyu oluşturmaya çalışan arkadaşların olması gayet doğaldır ama CHP gibi kuruluşun ve kurtuluşun partisi bu adaylar içerisinde seçimini doğal oalrak en fazla hangi adayla alacağı hesabıyla haftabaşı İzmir'de bir araştırma yaparak anket ile seçmenlere ulaşıp kimi belediye başkanı görmek istiyorsunuz diye soracak. Bu anket sonucunda genel merkez yöneticileriiz bir karara varacaklar. Doğal olarak çok aday adayı olan ilçelerimizde ve büyükşehirde bir arkadaşımız aday gösterilecek. Aday gösterilmeyecek arkadaşların olgunlukla karşılaması ve siyasetin uzun erimli bir mücadele olduğunu düşünmelerini 35 yıl siyaset yapan adı 'çapacıya' çıkan tecrübeli bir ağabeyiniz olarak dikkate almanızı ve mücadeleye  devam etmeniz gerektiğini öneririm. Zafer CHP'nin olacak.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?