Büyükşehir aday adayından rakibine Whastsapp'tan salvo

CHP'de İstanbul ve Ankara'da aday adaylarının açıklanmasının ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının hala açıklanmamasının ardından aday adayları arasındaki rekabet sertleşti.

POLİTİKA 30.12.2018, 17:22 30.12.2018, 22:29
Büyükşehir aday adayından rakibine Whastsapp'tan salvo

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi’nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının belirlenmemiş olması aday adayları arasında rekabetin sertleşmesine sebep oldu. Cumhuriyet Halk Partisi'nde kimi çevrelerce 'abi formülü' olarak önerilen CHP İzmir eski İl Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı  Kemal Karataş, kişisel whatsapp hesabının durum özelliği üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir diğer İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Abdül Batur’un yargılandığı davanın evraklarını paylaştı.

Karataş’ın bu hareketi İzmir siyaseti tarafından tepki görürken, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (2)
ahmet koç 2 yıl önce
parti disiplininden bihaber bu eski başkanın bu paylaşımı malumun ilanıdır, yani abdül batur'un adaylığının kesinleştiğini öğrenince gece vakti kendince saldırıya geçmiş, abdül batur konuşursa sokağa çıkamaz. kendini kilitleyeceği karar defterini saklayacağı makam, koltuk da kalmayınca kendini bu durumlara düşürmesinin manası da yok ama yaşına mı vermeli, ruhsal durumuna mı bilemedim...
Mustafa 2 yıl önce
Başkan Aziz Kocaoğlu bir dönem daha aday olmalı. İzmir de Chp karışacak...
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
11°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?