Burak Oğuz’un ilk duruşması yarın!

İzmir 17. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşecek olan FETÖ suçlamasıyla tutuklanan Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un duruşmasına Cumhuriyet Halk Partisi Urla ilçe yönetimi ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel katılım gösterecek.

POLİTİKA 13.02.2020, 15:30
Burak Oğuz’un ilk duruşması yarın!

İZ GAZETE - FETÖ suçlaması ile tutuklanan Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un ilk duruşma tarihinin saati netleşti. Daha önce 14 Şubat 2020 tarihinde İzmir 17. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşeceği açıklanan ilk duruşmanın saati 9:30 olarak açıklandı.

URLA İLÇE ÖRGÜTÜ KATILACAK

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un davasına ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Örgütü’nün eksiksiz katılacağı öğrenildi. Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur gazetemize yaptığı açıklamada CHP İlçe yönetiminin davaya eksiksiz olarak katılacağını belirtti.

YÜCEL DE HAZIR BULUNACAK

Cumhuriyet Halk Partisi’nde geçtiğimiz haftasonu gerçekleşen İl Kongresi’nde tek aday olarak başka seçilen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ise mazbata töreni sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada davaya katılarak Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’a maddi ve manevi olarak destek olacağını kaydetti.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
25°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?