Buca’nın genç başkanı Kılıç’tan bürokraside çok önemli değişiklik

Buca Belediyesi’nin genç Başkanı Erhan Kılıç, mazbatasını aldıktan sonra görevine başladı ve kurum içi bürokraside önemli kararlar aldı. Buca’nın iki genç siyasetçisini başkan yardımcılığı görevine getiren Kılıç, özel kalem müdürünü de atadı. Piriştina döneminin önemli isminin ise aktif görevinin durdurulduğu bilgisine ulaşıldı.

POLİTİKA 09.04.2019, 12:19 09.04.2019, 14:42
Buca’nın genç başkanı Kılıç’tan bürokraside çok önemli değişiklik

YAĞIZ BARUT / İZ GAZETE -  Yerel seçimlerin İzmir açısından en önemli ve en çok konuşulan ilçelerinden biri olan Buca’da genç başkan Erhan Kılıç görevine başladı. Kılıç, ilk olarak kurum içi bürokraside önemli kararlar aldı.

Kılıç, Buca Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyince Buca Belediyesi Meclis Üyesi listesinde yer bulan Barış Özreçber’i ve Buca Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Kalmaz’ı Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. Kılıç, Özel Kalem Müdürlüğü’ne ise CHP eski Konak İlçe Yöneticisi Orkun Kalonya’yı atadı.

Kılıç, Levent Piriştina döneminin önemli isimlerinden, önceki dönem başkan yardımcısı Hakan Gündüz hakkında da kararı verdi. Gündüz’ün tüm aktif görevlerinin durdurulduğu bilgisine ulaşılırken, 1 aylık izne çıktığı da öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
30°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?