Berna Laçin'den Tunç Soyer paylaşımı: 'Demek halkın sesini dinlemiş CHP...'

İzmirli sevilen sanatçı Berna Laçin, sosyal medya hesabından ismi CHP'de İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı güçlü bir şekilde konuşulan Tunç Soyer hakkında bir paylaşımda bulundu.

POLİTİKA 26.01.2019, 15:24 26.01.2019, 15:35
Berna Laçin'den Tunç Soyer paylaşımı: 'Demek halkın sesini dinlemiş CHP...'

İZ GAZETE  - Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı yönünde devam eden tartışmalara İzmirli sevilen sanatçı Berna Laçin de katıldı. Laçin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "İzmir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer olmuş. Soyer, İzmirlilerin sevdiği bir isim. İzmirliler’in istemedikleri isimler vardı ve onların aday olmasını engellemek için tavır koymuşlardı, demek halkı sesini dinlemiş CHP." ifadelerini kullandı.

TARKAN DA SOYER'İ DESTEKLEMİŞTİ

Türk pop müziğinin öenmli ismi Tarkan da geçtiğimiz ekim ayında Tunç Soyer ile ilgili "Seferihisar’daki Doğa Okulu’nun kurulmasını destekleyeli beş yıl olmuş. Yine oluşum aşamasında yer aldığım ve desteklediğim, Prof. Dr. İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvası’nın kuruluşunun üzerinden ise üç yıl geçmiş. Her iki projenin de temel mimarlarından, örnek bir yerel yönetici olan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek istiyorum." açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar (1)
taktir 10 ay önce
berna hanım ben izmir cçocugugum yalakalik yapmayın sanatciligini yap
banner96
banner177
13°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü