Başsavcı Kocaman, nikâhtan sonra soluğu Saray’da aldı

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, nikâh töreni sonrası AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Saray’da ziyaret etti. Kocaman ile eşi Ayça Dursun’un şahitleri ise bakanlar oldu.

POLİTİKA 20.09.2020, 20:22
Başsavcı Kocaman, nikâhtan sonra soluğu Saray’da aldı

Lüks tatiliyle gündeme gelen Ankara Cumhuriyet Başsavcı Yüksel Kocaman, nikahı sonrası ilk ziyaretini Saray'a yaptı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile Ayça Dursun’un nikâh törenine bakanlar, bürokrat ve çok sayıda AKP’li isim katıldı.

Sheraton Otel'de düzenlenen törendee AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yer almazken, çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

Kocaman ve eşi Dursun'un nikah sonrası Saray'da Erdoğan'ı ziyaret etmesi ise dikkat çekti. Erdoğan, Kocaman ve eşi İnşaat Mühendisi Ayça Dursun’u aile büyükleri ile Saray'da kabul etti. Ayça Dursun’a düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damat yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çiftin Saray'daki Erdoğan ziyareti Kocaman'ın memleketi olan Zonguldak'ın yerel internet sitelerinde haber oldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?