Başkan Selvitopu’ndan gece kahve toplantısı

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Cennetçeşme ve General Asım Gündüz Mahalle sakinleriyle kahve toplantısı yaptı.

POLİTİKA 12.03.2019, 10:34
Başkan Selvitopu’ndan gece kahve toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Karabağlar Belediye Başkanlığı için tekrar aday gösterilen Muhittin Selvitopu,  esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Selvitopu, bu kez de CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Cennetçeşme ve General Asım Gündüz mahalle sakinleriyle kahvede buluştu. Gece geç saatlere kadar süren toplantıda Selvitopu ilçede yeniledikleri imar planlamaları başta olmak üzere diğer sosyal projeler hakkında da konuştu.

"KENTİ 2060’A YETECEK BİÇİMDE PLANLADIK"

İlçenin önünü açacak planlamaları tamamladıklarını belirten Başkan Selvitopu, “En son planlamalar 1986 yılında yapılmış. Bu döneme cevap veremeyecek durumdaydı. Biz de kenti 2050-2060 yılına yetecek biçimde yeniden planladık. Burası içinde bundan sonra yapılan her çalışmadan haberdar olacaksınız. Buralarda değer artışı olursa elbette bundan sizin faydalanmanızı istiyoruz” dedi.

"KARABAĞLAR MODERN BİR KENT HALİNE GELECEK"

1988 yılından bu yana Karabağlar Fahrettin Altay’da yaşadığını ve bu ilçeyi çok iyi bildiğini ekleyen Muhittin Selvitopu, bu planlamaların Karabağlar’ı modern bir kent haline getireceğini belirterek planlama işinin sabır işi olduğunu da sözlerine ekledi. Tekrar aday olmasının planlamaların sağlıklı bir biçimde işleyişini sağlamak için olduğunu ifade eden Başkan Selvitopu,  “Yoksa belediyeden hiçbir beklentim yok. Halkın rahat etmesi ve geleceğini görmesi için ve bu işleri daha iyi organize etmek amacıyla aday oldum” dedi.

Seçim sonuçları sonunda kazandığında herkese eşit hizmet etmeye devam edeceğini de tekrar hatırlatan Selvitopu,  “Oy verene de vermeyene de aynı gözle bakacağım. Parkın, spor tesislerinin, semt merkezlerinin partisi olmaz. Asıl olan siyaseti araç olarak görmektir. Amaç ise hizmettir” dedi.

"KARABAĞLAR YİNE ORTAK AKILLA YÖNETİLECEK"

CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ise seçmenlerin oy versin, vermesin her zaman baş tacı olduğunu belirterek,  Karabağlar’ı geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yine ortak akılla yöneteceklerine vurgu yaptı

Konuşmaların ardından soru cevap bölümünde söz alan vatandaşlar Başkan Muhittin Selvitopu’na güvendiklerini ve kendisinin dürüst bir başkan olduğunu yinelediler.

 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?