Başkan İnce'ye doğum günü sürprizi

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'ye makamında ziyaret eden CHP Güzelbahçe Gençlik Kolları, Başkan İnce’ye doğum günü sürprizi yaptı.

POLİTİKA 13.02.2019, 09:24 13.02.2019, 09:33 Tuğçe Kaş
Başkan İnce'ye doğum günü sürprizi

Yerel seçimlere doğru giderken seçim çalışmalarını hızlandıran Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İnce’ye Gençlik Koları’ndan erken doğum günü sürprizi geldi. Başkan Mustafa İnce, yaptıkları sürpriz ziyaretten dolayı CHP Güzelbahçe Gençlik Kolları’na teşekkür etti. Bu vesile ile gençlerle bir araya gelme fırsatı bulduğunu söyleyen Başkan İnce, "Bu nazik ve ince davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten beni çok mutlu ettiniz. Seçimin bu yoğun ve stresli sürecinde böyle bir sürpriz çok iyi geldi. Sizlerin ve kadınlarımızın sayesin de halkımıza ulaşıp kendimizi anlatma imkânı buluyoruz. Kapı kapı dolaşıyorsunuz, afiş asıp, bildiri dağıtıyorsunuz. Emekleriniz bizim için çok kıymetli. Bizlerde bu koltuğa halkımıza hizmet etmek için oturduk. 10 yılda Güzelbahçe’yi farklı bir noktaya getirdik. Güzelbahçe’de hiçbir şey dünden daha değersiz değildir tam tersi her şey değerinin üstüne çıkmıştır. Güzelbahçe’yi yeni bir vizyonla büyüteceğiz. En önemlisi, siz gençlerle yapacağımız çalışma ‘eğitim vizyonu’nu olacaktır. Güzelbahçe İzmir’in Oxford’u birçok kurum ilçemize gelip okul açmak istiyor. Nüfusumuza oranla büyük bir eğitim kurumumuz var. 10 bin öğrenciyi bünyemizde barındırıyoruz. Bu eğitim vizyonunun bir tek ayağı kalmıştır o da üniversite, onu da bu dönem içinde getirirsek Güzelbahçe eğitim vizyonunu daha da büyütmüş olacak. İşte tam da bu nokta da siz gençlere büyük görevler düşüyor. Üniversitelerin açılmasıyla Güzelbahçe’ye yeni genç beyinler gelecek."ifadelerini kullandı.

"KOLTUĞUMU GENÇ BİR ARKADAŞIMA BIRAKMAK İSTİYORUM"

İnce, gençlerle belediye arasında bir köprü kurulması gerektiğini belirterek, " Bu köprüyü sizler kuracaksınız. Güzelbahçe vizyonunu anlatmak ve yaşadığınız kente ne tür katkılar koymanız noktasında projeler üreteceksiniz. Bizlerin zamanı geldiğinde siz gençlere yerlerimizi bırakacağız. Ben bu koltuktan kalktığım zaman sizin gibi gençlerin oturmasını istiyorum. Koltuğumu bir genç arkadaşıma bırakmak istiyorum. Bu yüzden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Bütün ümidim gençliktedir’ bizlerin umudu sizlersiniz. Atatürk ilke ve inkılaplarını devam ettirecek, Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacak siz gençlersiniz" dedi.

Yorumlar (0)
banner96
24°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü