Başkan Çalkaya, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti!

Balçova Belediye Başkanı Fatma Güçlü Çalkaya ve CHP önceki dönem belediye başkanı eşi Mehmet Ali Çalkaya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

POLİTİKA 10.07.2020, 21:44 10.07.2020, 22:12
Başkan Çalkaya, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti!

İZ GAZETE - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balçova Belediye Başkanı Fatma Güçlü Çalkaya ve CHP önceki dönem belediye başkanı eşi Mehmet Ali Çalkaya'yı parti genel merkezindeki makamında ağırladı. Ziyarette, ilçe için yapılan hizmetleri anlatan Fatma Güçlü Çalkaya, Balçova'nın emektar kadınlarının yapmış olduğu el yapımı hediyeleri, Kılıçdaroğlu'na iletti.Balçova Belediye Başkanı Fatma Güçlü Çalkaya ziyaretle ilgili, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik. Belediyemizin yaptığı hizmet ve yatırımlar ile ilgili bilgi vererek, Koronavirüs salgını süresince yaptığımız çalışmaları anlattık. Kendisine önümüzdeki günlerde yapılacak Kurultay’da başarılar diledik. Genel Başkanımız, Balçova’nın emektar kadınlarına da gönderdikleri hediye için teşekkürlerini ve selamlarını iletti" dedi. 

 

Yorumlar (1)
Çağrı Yörük 1 ay önce
Fatma Başkan ve değerli eşi mükemmel insanlar. Emekçinin yanında ve halkına hizmeti benimsemiş olmalarından dolayı naif kişilikleri ile de halk tarafından seviliyorlar. Başarılarının devamını diliyorum.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?