'Balçovalıların sevgisini boşa çıkarmayacağım'

Balçova Belediye Başkan Adayı Fatma Güçlü Çalkaya, sokak çalışmalarına devam ediyor.

POLİTİKA 10.03.2019, 09:56
'Balçovalıların sevgisini boşa çıkarmayacağım'

Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlerde CHP Balçova Belediye Başkan Adayı olan Fatma Güçlü Çalkaya saha çalışmalarına ilk olarak mahalle muhtarları ve Esnaf Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti. 

Yaşanan hukuksuz süreç nedeniyle çalışmalara zamanında başlayamadıklarını ancak açığı kısa sürede kapattıklarını ifada eden Fatma Güçlü Çalkaya “Yıllardır dost biriktirmenin avantajını şimdi yaşıyorum. Hem çalışmalarımıza destek olan partililerimiz hem de vatandaşlarımızın büyük desteğini görüyorum. Biz Balçova’da gerçekten de çok büyük bir aile olmuşuz” dedi.

Sokakta karşılaştığı vatandaşların birçoğunu daha önceden tanıdığını ifade eden CHP’nin Kadın Adayı Çalkaya “İnanılmaz güzel tepkiler alıyorum. Esnafımızı ziyaret ederken ‘Başkanım rekor bekliyoruz’ diyen arkadaşlarımız var. Önceki gün Sanayi sitesinde bir esnaf abim ‘Sen artık Balçova’nın Topuklu Efesi’ oldun deyince çok gururlandım. Ben bu inancı, bu sevgiyi boşa çıkarmayacağım. Balçova Halkı için gece gündüz demeden sınırları zorlayarak çalışıp onların sevgisine layık olacağım” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
parçalı bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208