Bahçeli'den muhalefete tehdit: Hele bir çıkın sokağa da görün!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında İYİ Parti'ye yüklendi. Akşener'in "TKP'ye katılırız AKP'ye katılmayız" sözlerine isim vermeden yanıt veren Bahçeli, "Ha TKP, ha CHP" dedi.

POLİTİKA 27.10.2020, 11:24 27.10.2020, 11:30
Bahçeli'den muhalefete tehdit: Hele bir çıkın sokağa da görün!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.

Yaşamını yitiren eski sağlık bakanı Osman Durmuş'u anan Bahçeli, "İnanmış bir ülkücü, çalışkan bir hekim, başarılı bir siyasetçi, ahlaklı bir insan, kısacası adam gibi adamdı. O şimdi ebediyete irtihal etti. Bir hilal gibi aramızdan ayrıldı. Ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyorum," dedi.

Bahçeli sözlerine "Tarihimizi gıpta edilecek bir gurur kaynağıdır. Biz saadet ve selameti geçmişimizin sayfalarında değil, bir istikbal yükselişinde görüyoruz. Geçmiş bazen geleceği gölgeleyecek kadar gözlerimizi kamaştırabilir. Bu durum hamaset çıkmazıdır. Zaman tünelinden geçip bugüne oluşan her neviden sorunu bugünün imkanlarıyla çözmekten başka yolumuz yoktur," diye devam etti.

"SİYASETİ SOKAĞA HAVALE EDENLERİN SONU MEÇHUL"

Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti, herkesin her bir insanımızın ortak iradesi, ortak sevdası, ortak hazinesidir. Türk milleti medeniyet yolunda tereddütsüz yürümeye devam edecektir. Türkiye Cumhuriyeti duymasını bilene ses, sevmesini bilenen yürektir. Bayrak inmeyecek, ezan susmayacak, Türkiye Cumhuriyeti yıkılmayacaktır," dedi.

Bahçeli şöyle devam etti:

"Yönetim sistemimizdeki reform ülkemizin önünü açmıştır. Sistemsel aksaklıklar giderilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin daha muasır olabilmesinin önünde hiçbir engel kalmamıştır. Güçlendirilmiş parlamanter sistemi isteyenlerin nasıl bir tenakuzun içine düştükleri ortadadır. Güçlendirilmiş parlamanter sistem isteynler kendilerine önce çeki düzen vermeli, önce alev alan çatılarını söndürmelidir.

Yorumlar (1)
basın 3 hafta önce
mensupları bu salagın lafını yazacak kadar salakmı oldunuz.bu yaşta birini öne piyon gibi süren asalak gurubu var.adam bitmiş artık.aklıma mücahit erbakan diye seslenen gurup vardı.erbakan yürüyemiyordu,mücahit diye sesleniyorlardı.bir hafta sonra öldü..nefes almaya dermanı yok savaş diyorlar.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
14°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?