Arslan'dan Gümrükçü ve Kılıç'a teşekkür

İz-Web TV’de yayınlanan Ümit Kartal ile Potkal’a konuk olan İzmir Milletvekili Ednan Arslan, programda Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç ve Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye tartışmalı İstanbul seçimi iptal kararı sonrası Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasını desteklemeye yönelik tutumlarından dolayı teşekkür etti.

POLİTİKA 11.05.2019, 17:28 11.05.2019, 18:06

İZ GAZETE- Kartal’ın CHP’li belediye başkanlarının seçim iptali sonrası neler yapacağı üzerine görüşlerini sorduğu Arslan, “ Buca Belediye Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Güzel evladının kumbarasını bağışlamıştır. Bu çok değerli” diye konuştu.

Arslan ayrıca Utku Gümrükçü için “ Çiğli Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Halkın ona vermiş olduğu maaşı milletin iradesi tecelli etsin diye kampanyamıza bağışlıyor. Bizim belediye başkanlarımız işte böyle işler yapacak” ifadelerini kullandı.

KAMU KAYNAKLARIYLA DEĞİL OĞLUNUN KUMBARASIYLA…”

Bütün İzmir ilçe belediye başkanlarının benzer destek açıklamaları yaptığını vurgulayan Arslan, “Başkanlar, bu desteği yaparken kamu kaynaklarını değil, özellikle belirtmek istiyorum, oğlunun kumbarasını, kamu kaynağını değil kendi malını, şahsi maaşını veriyor Çiğli Belediye Başkanımız. Belediye başkanlarımız tahsis ettikleri otobüsleri belediye kasalarından değil kendi ceplerinden verecekler. Bu işler böyle yürüyecek. Biz 20 TL dedik. Herkesin bu işe ortak olmasını istiyoruz. O, 20 TL çok önemli. Belki meblağ çok küçük ama yürek olarak çok büyük. Ve bu kampanya da çığ gibi büyüyor. Belediye başkanlarımız da bu örnek davranışlarıyla vatandaşlarımıza örnek olacaklar.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
27°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?