Altıok'tan Erdoğan'a tepki: 'FETÖ'nün siyasi ayağı 7 yıl önce itiraf edildi!'

Geçtiğimiz gün, AKP TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Erdoğan'ın 'FETÖ'nün siyasi ayağı CHP'dir' şeklindeki iddiasına eski CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

POLİTİKA 13.02.2020, 15:20
Altıok'tan Erdoğan'a tepki: 'FETÖ'nün siyasi ayağı 7 yıl önce itiraf edildi!'

İZ GAZETE- Geçtiğimiz gün, AKP TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'nün en önemli siyasi ayağı bizatihi Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi ve ekibidir" diye konuşmuş, Erdoğan'ın sözleri CHP'de büyük tepki uyandırmıştı.  Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, sosyal medya hesabı üzerinden Erdoğan'ın iddiasına iktidar yanlısı AKİT'in 'Gülen'i Ak Parti kurtardı' şeklindeki gazete manşetini paylaşarak,  "Aslında sahibinin sesi 'Akİt' FETÖ'nün siyasi ayağını 7 yıl önce itiraf etmiş. Normal hukuk düzeninde yaşasaydık bu konu çorap söküğü gibi çözülürdü..." dedi.

Altıok'un paylaştığı gazete manşeti ise aşağıda yer alıyor.

Yorumlar (1)
Aysu 5 ay önce
Erdoğan Belediyeleri Kayıp Etdikden Sonra Neden Fetonun Ayağı Oldu Fetonun Ayağı Olsa idi Belediyeleri Kayıp Etmezdi Fetonun Ayağı Belediyeni Kazanar Feto İnsanları Bir Birine Düşüren Mikrop Şu Mikrop Artığ Türküyede Cinde Hastelik Virusu Türküyede Feto Virusu
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
25°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?