AKP'li Özhaseki'den itiraf gibi açıklama

AKP'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili konuştu.

POLİTİKA 05.11.2018, 11:26 05.11.2018, 11:39 Tugay Can
AKP'li Özhaseki'den itiraf gibi açıklama

İZ GAZETE - AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili konuştu. İzmir'de iddialı olduklarını ifade eden Özhaseki, "İzmir’deki insanlar daha çok özgürlüklerine, demokrasiye düşkünler. Özel yaşamına müdahale edilecek kaygısı ön planda gibi görünüyor. Ben bu kaygıyı anlıyorum" dedi.
Hürriyet gazetesinden İpek Özbey'e konuşan Özhaseki,  2019'da yapılacak olan yerel seçimlere dair açıklamalarda bulundu.

'İZMİR'DEKİ İNSANLAR DEMOKRASİYE DÜŞKÜN'

Bazı Büyükşehir Belediyelerinde AKP'nin zorlandığını ifade eden Özhaseki,  "İzmir anketleri ne diyor? Şansınız var mı?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"Evet, var. Şahsi kanaatim şu: İzmir’deki insanlar daha çok özgürlüklerine, demokrasiye düşkünler. Bu çok doğal bir şey. Özel yaşamına müdahale edilecek kaygısı ön planda gibi görünüyor. Ben bu kaygıyı çok iyi anlıyorum. Nihayetinde ben bir belediye başkanıydım. Gittiğim her mahallede vatandaşın ne dediğini birinci cümlesinden anlarım."

Yorumlar (1)
Sinan Göksu 9 ay önce
İzmir'lilerin Atatürk sevgisini ve Atatürk'çülüğünü unutmuş, yada söylemek işine gelmiyor.
banner96
27°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü