Ahmet Davutoğlu İzmir’e geliyor

Eski Başbakan ve eski AKP Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Şubat ayı içerisinde İzmir’e geleceği öğrenildi.

POLİTİKA 16.02.2020, 11:04
Ahmet Davutoğlu İzmir’e geliyor

İZ GAZETE - AKP’den ayrılarak Gelecek Partisi’ni kuran; eski AKP Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı’nın açılışı sebebiyle İzmir’e geleceği öğrenildi.

Gelecek Partisi’nin Çankaya’da hizmete girecek olan İzmir İl Başkanlığı’nın Şubat ayı içerisinde hizmete gireceğini açıklayan Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur açılışa Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

16 Şubat Pazar günü İstanbul İl Başkanlığı’nı açacak olan Gelecek Partisi’nin 22 Şubat Cumartesi günü Ankara İl Başkanlığı’nın açılışı yapması beklenirken, İzmir İl Başkanlığı’nın ise Ankara İl Başkanlığı açılışının hemen ardından gerçekleşmesi bekleniyor. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun İzmir programı ise tam olarak netleşmedi.

Yorumlar (1)
Anonim 9 ay önce
İnsanda Nifret Görmüşdüm Şu Kaderin Görmemişdim İlerdi Hidmet Etdiyi Akp Hayanet Edir Davudoğlu İyi Ola Bilmez Onun Amaçı Akp Zeyifletmek Şu Amaçına Ulaşandan Sonra Ne Olaçağ Sizin Kimiler Türkiyenide Satar Siz Dostlarınızı Satırsınız Allah Sizi Bildiyi Gibi Yapsın
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
17°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?