O danışmana destek Bayır'a çağrı

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır'ın danışmanı Fırat Toprak'a, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun salı günkü grup toplantısının yayını sırasında sehven yaşanan yayın hatası nedeniyle istifasını duyurmasının ardından destek mesajları yağdı.

MEDYA 30.03.2018, 16:26 30.03.2018, 17:12
O danışmana destek Bayır'a çağrı

ASYA YAŞARİKİZ / İZ GAZETE - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 27 Mart Salı günü yaptığı grup toplantısı sırasında CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlamıştı. Yayın sırasında Facebook'un "Face effects" eklentisiyle yayın yapıldığı fark edilmemiş, 18 dakika boyunca Kılıçdaroğlu'nu "Sakallı-büyücü şapkalı" ve "Siyah gözlüklü-fötr şapkalı" gösteren uygulama ile yayına devam edilmişti. CHP İzmir Miletvekili Tacettin Bayır'ın basın danışmanlığını yürüten Fırat Toprak, olay sonrası istifasını vererek Kemal Kılıçdaroğlu ve yayını izleyenlerden özür dilemişti.

Fırat Toprak'ın istifasını duyurmasının ardından Toprak'a destek mesajları yağdı. Mesajlarda CHP'liler ve yurttaşların CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır'a çağrı yapması dikkat çekti. Yurttaşlar danışman Fırat Toprak'a destek çıkarken, milletvekili Tacettin Bayır'ın bu istifayı kabul etmemesi gerektiği yönünde yorumlar yaptı.

İşte o destek mesajlarından bazıları:

Yorumlar (2)
Rafet Aksoy 3 yıl önce
Benim tanıdığım Genel Başkan Kııçtaroğlu ve Bayır gerçek demokrat insanlardır.Fırat'ın bu hatasının bilerek olmadığını kavrayıp gülerek bir karikatör gibi yorumlamışlardır.Fırat arkadaşı anlayacaklardır.
seniye nazik ışık 3 yıl önce
sevgili fırat'ın özverili, çalışkan ve hepsinden önemlisi samimiyetle partiye bağlı olduğunu cümlemiz biliyoruz. sayın bayır'ın kemal beyin gülüp geçeceği bu teknik hatayı büyütmeyeceğini düşünüyorum. fırat onurlu bir insandır, istifa etmek istemesini aynı zamanda vekile ve genel başkanımıza saygısının ifadesi olarak görmek ama kabul etmemek lazım. sevgiler,
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
-2°
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208