Halk TV'ye yeni transfer

Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev yaptığı FOX TV ile 2019 yılının Temmuz ayında yollarını ayıran Umut Yertutan, Halk TV ile anlaştı. Yertutan, Halk TV'de Ankara Haber Müdürü olarak görev yapacak...   

MEDYA 06.12.2020, 22:03
Halk TV'ye yeni transfer

 Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev yaptığı FOX TV ile 2019 yılının Temmuz ayında yollarını ayıran Umut Yertutan, Halk TV ile anlaştı. Yertutan, Halk TV'de Ankara Haber Müdürü olarak görev yapacak.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Umut Yertutan mesleğe 1994 yılında Kanal 6'da adım attı. Ardından Ctv, BRT, Skytürk ve Atv'de görev yaptı. 2007 yılının Ocak ayında FOX TV'ye transfer oldu. 13 yıla yakın süre görev yaptığı FOX TV'den ise Temmuz 2019'da ayrıldı.

15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin bombalanmasıyla ilgili haber ve görüntüler dolayısıyla birçok ödülün sahibi olan Yertutan, Halk TV'de göreve başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Meslek hayatına 26 yıldır Ankara'da devam eden deneyimli isim paylaşımında, "Nerede kalmıştık? Yeni adres yeni heyecan. Halk TV" ifadesini kullandı.

Odatv.com

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?