Adanalılardan İGC'ye ziyaret

İzmir Adanalılar Güçbirliği Derneği Başkanı Arif Kayakşu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Calba ve Onur Karataş, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen'i ziyaret ederek, 30 Mart'ta Bostanlı Pazar Yeri'nde başlayacak olan Adana Tanıtım Günleri'ne tüm İzmirlileri ve gazetecileri davet etti.

MEDYA 16.02.2018, 16:24
Adanalılardan İGC'ye ziyaret

GC Başkan Yardımcısı Tayfur Göçmenoğlu ve Sayman Semih Aksoy'un da katıldığı ziyarette, Dernek Başkanı Arif Kayakşu, İzmirlileri, 5 gün sürecek Adana Tanıtım Günleri hakkında bilgiler verdi.

30 Mart'ta saat 10.00'da başlayacak etkinliğin 3 Nisan'da son bulacağını anlatan Arif Kayakşu, amacımız Adana ile İzmir'in kaynaşmasını sağlamak. Adana'daki ve İzmir'deki seçilmiş ve atanmış protokol üyeleri ile iletişime geçtik. Davet ettik. Bir çoğu katılacağını bildirdi. Halkımızı da 5 gün sürecek etkinliklerimize katılmaya çağırıyoruz. İlk gün Adanalı sanatçımız Haluk Levent konseri ile başlayaacak etkinliğimiz de, metrelerce uzunluğunda Adana kebabı da yapılacak. Yerel yönetimler de açılacak standlarda kendilerini anlatabilecek” dedi.

İGC Başkanı Misket Dikmen de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dernek Başkanı Kayakşu'ya düzenledikleri etkinlikte başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?