TÜYAP Kitap Fuarı’na ‘fuara özel’ indirimler damga vurdu

24’üncüsü devam eden Kitap Fuar’ına, fuara özel indirimler damga vurdu. Hem okurların hem de yayıncıların fuara özel indirimlerden memnun olduğu dile getirildi.

KÜLTÜR SANAT 08.04.2019, 15:58 08.04.2019, 17:00
TÜYAP Kitap Fuarı’na ‘fuara özel’ indirimler damga vurdu

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Bu yıl 24’üncüsü düzenlenen TÜYAP İzmir Kitap Fuarı üçüncü gün heyecanı ile devam ediyor. Kitap Fuarı’na İzmirlilerin özellikle haftasonu yoğun ilgi gösterdiği gözlemlenirken, fuara özel indirimler birçok kişinin dikkatini çekiyor.

Bu yıl birçok yayıncının başvurduğu fuara özel indirimler kitapseverler tarafından olumlu karşılanırken, yayıncıların da satışlardan memnun olduğu öğrenildi.

‘OKUYUCUNUN KİTAP FUARINA GELMESİNİ ANLAMLI KILMAK ADINA…’

Konuya ilişkin gazetemize değerlendirmelerde bulunan yayıncı Salih Yavuz, “İndirimlerin satışa etkisi elbette ki var. Şu anda internet satıcılarında benzer indirimler var. Ancak biz fuara gelen okurlar için, onların fuara gelmesini daha anlamlı kılmak için onlara özel indirimler de yapıyoruz. Bu tabi okurun hoşuna gidiyor. İnternette daha pahalı olan kitapları burada daha ucuza alabiliyorlar. Bu da buraya gelmelerinde temel unsurlardan bir tanesini oluşturuyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?