Karşıyaka Çocuk Korosu çalışmalarına başlıyor

İzmir'de ilk kez 7-14 yaş grubu çocuklar tarafından kurulan Karşıyaka Çocuk Korosu çalışmalarına yarın (19.10.2019 Cumartesi) saat 13.00'de Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde başlayacak. 

KÜLTÜR SANAT 18.10.2019, 10:56 18.10.2019, 11:01
Karşıyaka Çocuk Korosu çalışmalarına başlıyor

Karşıyaka Sanat Derneği ile Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü'nün ortak projesi olan "Karşıyaka Çocuk Korosu"nu konservatuvar mezunu müzik insanı Mehtap Gönüldaş yönetecek. Ekibin sanat danışmanlığını da ülkemizin ünlü kanun üstatlarından olan şef Erol Gönüldaş yapacak. 
Mehtap Gönüldaş, en az çocuklar kadar heyecanlı olduğunu ve müzik bilgisinin yanı sıra ses eğitiminin de verileceği çalışmalar sonunda hedefin yetenekli genç sesleri ortaya çıkarmak ve onların iyi birer müzisyen olmalarını sağlayacaklarını söyledi. 
İlk kez kurulan Karşıyaka Sanat Derneği, Karşıyaka Çocuk Korosu'nun kayıtlarının devam ettiğini de belirten Gönüldaş, "Bizimle birlikte olmak isteyen çocuklarımızı yarın bekliyoruz. Sezon sonunda da Karşıyaka Sanat Derneği Büyük Konserinden önce sahne alacağız ve ilk sınavımızı da orada vereceğiz. Bu ekip en kısa zamanda festivallere katılabilecek ortamı da yakalayacak" dedi. 

Yorumlar (0)
banner96
banner177
22°
kapalı
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?