İzmir tek yürek! Haluk Levent duyurdu: Konser tarihi değişti mi?

Ünlü sanatçı Haluk Levent, İzmir’de çıkan orman yangınlarından sonra farkındalık yaratmak için 30 Ağustos’ta vereceği konser tarihinin ertelendiğini duyurdu, konsere katılacak yeni sanatçı isimlerini açıkladı.

KÜLTÜR SANAT 29.08.2019, 14:13 29.08.2019, 17:14
İzmir tek yürek! Haluk Levent duyurdu: Konser tarihi değişti mi?

İZ GAZETE-  Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Haluk Levent, İzmir’de çıkan orman yangınlarından sonra farkındalık yaratmak için 30 Ağustos’ta ücretsiz bir konser vereceğini açıklamıştı. Paylaşımından sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve diğer sanatçıların desteğini de arkasında toplayan Levent, konserin tarihinin 9 Eylül’e ertelendiğini duyurdu. Ünlü sanatçı sosyal medya üzerinden, “İzmir için tek yürek! Daha önce 30 Ağustos diye duyurmuştuk. Kadro genişledi 9 Eylül’de karar kıldık. Hepinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 9 Eylül’de verilecek konsere, Hayko Cepkin, Buray , Betül Demir, Derya Uluğ,  Zeynep Bastık, Gazapizm, Serap Yağız, Anıl Piyancı, Oğuzhan Uğur, Niyazi Koyuncu, Gripin, Halil Sezai gibi birçok sanatçı da katılacak.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda İzmir’in farklı ilçelerinde çıkan yangın sonrası tüm kurum ve kuruluşlar ağaçlandırma seferberliğine ortak oldu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,  orman yangınlarında kül olan alanların 1 metrekaresinin bile imara açılmayacağını vurgulayarak İzmir'in ormanları için çok boyutlu bir ağaçlandırma projesi yapılacağının haberini sosyal medya platformları üzerinden duyurmuştu. İzmir'i yeniden ağaçlandırmak için halkın da desteğini isteyen Soyer, “İzmir'in ormanları için çok boyutlu ve ilham verici bir kampanya hazırlıyoruz. Yaramızı sarmak isteyen herkesi ve tüm kuruluşları belediyemizde koordinasyon içinde hareket etmeye davet ediyorum. Önerilerinizi bize iletin. Herkese şimdiden teşekkür ederim" şeklinde açıklama yapmıştı.

Yorumlar (1)
Servet sezer 1 yıl önce
izmire gelen duyarlı sxnatçılar ve belediye ellele verip konseri o yanan dağların en yüksek tepedine bir platform kurum bütün dağların insanlarla dolmasını sağlamalılar ki o kör beyinler öğrenmeli dayanışma nasıl oluyor insan doğasına nasıl sahip çıkıyor
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208