İlk Single Sezen Aksu şarkısına

İzmir'li “Sunshine Band" orkestrası ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun şarkısıyla ilk single albümünü çıkarmaya hazırlanıyor.

KÜLTÜR SANAT 09.04.2016, 09:27 09.04.2016, 09:33
İlk Single Sezen Aksu şarkısına

Kurulduğu günden bu yana gösterdikleri performansı ile önce İzmir'in ardından tüm Türkiye'de dinleyici kitkesi oluşturan “Sunshine Band" orkestrası, ilk single albümünü ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun parçasına çıkarıyor.

Aksu'nun hit olan “Seni Yerler" parçası ile yaz sezonuna giriş yapacak olan “Sunshine Band" ilk single albümü mayıs ayı içerisinde müzikseverlerle buluşacak.

Uzun zamandır albüm çıkarmayı planladıklarını belirten Sunshine Band Orkestrası kurucusu ve şefi Muhittin Yıldız, “Konser çalışmaları nedeniyle bir türlü buna fırsatımız olmadı. Kısmet bu yıla nasip oldu. Sıkı bir çalışma ile sevgili Sezen Aksu'nun 'Seni Yerler' parçasını single olarak mayıs ayında çıkartıyoruz. Çok renkli bir çalışma oldu, yaza damgasını vuracak" dedi.

Eylül ayında da Türkiye'nin ünlü sanatçıları ile Sunshine Band orkestrasını maxi single albümün çıkacağını söyleyen Muhittin Yıldız, “Sunshine Band herkesin bildiği bir orkestra oldu. Türkiye'nin her yerinden bize konser için istekler geliyor. Biz de çıkartacağımız bu albüm ile uzun yıllar kalplerde ve akıllarda kalmak istedik" diye konuştu.


Mehmet KURT, İZMİR (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan 'restoran ve cafeler' tekrar açılmalı mı?
banner208