Birbirinden ünlü isimler bu yıl da Echo Performance Hall'da...

2020 sezonunda açılışını yapan ve başarılı bir sezon geçiren Echo Performance Hall, Koray Hepenson koordinatörlüğünde bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor

KÜLTÜR SANAT 29.06.2021, 09:51 29.06.2021, 10:24
Birbirinden ünlü isimler bu yıl da Echo Performance Hall'da...

Geçen yaz sezonunda yapılan tkinliklerle geniş bir kitleye ulaşan Echo Performance Hall, profesyonel catering ve personel ekibi ve işinde uzman reklam, tanıtım medya takip grubu ile sezona hazır bir kadro oluşturdu. 

Geçen yılın Temmuz ayında Mordoğan'ın en özel koylarından biri olan Korsan Yatağı Plajı'nda Echo Beach tesisi açıldı. Bu yıl da yeni düzenlemeler ile sezonda faaliyete geçecek. Yine bu sezonda Echo ailesine katılan ve özel lezzetlerden oluşan Echo Dürüm hizmet vermeye başlayacak.

Önümüzdeki yıllarda camping konaklama alanında projeleri de hayata geçirmeyi düşünen ekip, 'Dileğimiz pandemiden tüm dünyanın bir an önce kurtulması, hepimizin bir an önce normal hayata dönmesidir' diyor.

Geçen sezon çok güçlü isimlerle konserler gerçekleştiren Echo Performance Hall, bu konserlerden bazılarını istek üzerine tekrar gerçekleştirecek. 2021 sezonunda şu an Cem Adrian, Derya Bedavacı, Kibariye, Bülent Ortaçgil, Niyazi Koyuncu, Gripin, Hande Dönmez, Haktan, Hakan Küfündür, Grup Vitamin, Mansur Ark, Işın Karaca, Necati ve Saykolar, Hüsnü Arkan Birsen Tezer, Norm Ender, Mustafa Keser, Ayta Sözeri, Ufuk Yıldırım, Aldo gibi sanatçılarla konser takvimini oluşturmaya başlayan ekip ayrıca Ege Orman Vakfı, HAYTAP ve birkaç tiyatro grubu ile özel çalışmalar yapmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bu çalışmaların takviminin de netleşmesi bekleniyor. 

Echo Performance Hall açılışı ise 2 Temmuz Cuma gecesi Hande Dönmez ile olacak, 3 Temmuz Cumartesi Ayta Sözeri sevenleri ile buluşacak...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
31°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?