İz Dergi'den 'hayır'lı kapak

'İzmirli ama yerel değil' sloganıyla çıkan İz Dergi Mart ayı sayısı İzmir'in dağlarında açan 'hayır' çiçekleri ile çıktı.

İZ DERGİ 08.03.2017, 11:36 08.03.2017, 11:53
İz Dergi'den 'hayır'lı kapak

İzmir'in dergisi İz Dergi'nin Mart sayısı, referanduma özel olarak hazırlandı. İz Gazete ve İz Dergi'nin karikatüristi Mustafa Yıldız'ın çizdiği 'hayır'lı kapak ile çıkan derginin bu sayısında, Nisan ayında yapılacak olan referanduma dair yazılar var.

Ramis Sağlam, Zeynep Altıok, Hasan Hüseyin Evin, Elfin Tataroğlu, Melih Yalçın, Onur Kılıç, Çağdaş Kaya, Özer Akdemir, Efe Yelbuga ve Doğan Beyazgül'ün referanduma dair yazılarının yer aldığı dergide, ayrıca Tanzer Kantık 'Üzerinden baktığı bisiklet'i, Mehmet Kuzu 'İzmir'deki iyiliği', İzzet Akın Tütüncüler 'Kemeraltı'nın kahvecileri'ni, Ozan Yeşiltepe 'Ahura Ritim Topluluğu'nu yazdı.

35 SORUDA İKİ KADIN

8 Mart'a özel olarak derginin sevilen köşesi '35 Soruda Şehrin Renkleri'nin iki konuğu da kadın oldu. 35 Soruyu İzmirli yazar Handan Gökçek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili Selin Sayek Böke cevapladı. Fenay Ulu'nun hazırladığı 'İzmirli Fotoğrafçılar köşesinde ise bu ay, Melih Elhan, Seval Ersoy Aler fotoğraflarıyla yer aldı. 


İZ DERGİ'YE İZMİR'DEN YA DA ŞEHİR DIŞINDAN NASIL ABONE OLUNUR? TIKLAYIN

MART SAYISI SUNU YAZISI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
32°
az bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?