Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde ilişkilerinde melankoli ve eskiye özlem var. İlişkiniz yok ise buna odaklanarak yenisini bulamıyorsunuz. Eğer ilişkiniz var ise yaşadığınız güzel anların keyfini çıkaramıyorsunuz. Yeniliklere şans verin. Bugünlerde yoğun mesleki çalışmalar içindesiniz. Emeğinizin karşılığını pek göremediğinizden şikayetçisiniz. Önemli olan sizin sorumluluklarınızı yerine getirmeniz ve işi sağlam yapmanız. Kendi içiniz rahat olsun bu dönem gelip geçici. Elinizde somut işler oldukça değeriniz bilinecek. Ruhen rahatlamak için sizi mutlu eden etkinliklere yönelin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 

Bugünlerde duygusal hayatla başınız dertte. Dengelenemeyen bir kıskançlık iç huzursuzluğu ve sevgilinize karşı güvensizlik var. Bunu yansıtmamaya da çalışmıyorsunuz. Bu nedenle kısa süre içinde bir kavga söz konusu. Bugünlerde iş hayatınızda meydana gelen olaylar da canınızı sıkacak. Çünkü siz içten davranıp kendinizi gösterseniz de kıskanç gözler sizin başarınızı yiyip bitiriyor. Düşmanlarınız artacak. O nedenle dikkat edin. Bugünlerde yardım etmek yerine durun ve kendinize biraz zaman tanıyın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün ilişkilerinize odaklanmak için iyi bir gün. Onu mutlu edecek aktivitelerde bulunmak iyi gelecek. Hatta konuşmak ve ilişkinizde yolunda gitmeyenleri yoluna sokmak için yönetici gezegeniniz size önemli fırsatlar sunacak. İş konusunda da sıkıntılar olabilir. Eğer size vaad edilenler gerçekleşmiyorsa yöneticinizi kapısını çalın. Adaletsiz durumu bugün düzeltmelisiniz. Ancak sakin tavırlar ve tatlı dil. Bu da sizin en iyi yaptığınız şey. Bugünlerde birikimlerinize dikkat edin. Boş harcamalardan kaçının.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde duygularınız çok yoğun. O nedenle sevgilinize odaklanıyor ve onu kontrol altına almak istiyorsunuz. Bu da kıskançlık ve bencillik olarak algılanıyor. Bu nedenle kontrolü elden bırakın ve sakinleşmeye çalışın. Günlük rutin işleri de hiç yapmak istemiyorsunuz. Son günlerde aşka odaklanmış ve tüm işleri biriktirmiştiniz. Bugün tam sırası işlerle uğraşırken aşk hayatınızı bugünlük ikinci plana atabilirsiniz. Bu haftanın ardından parasal olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Hırsınız, bu rahatlamayla beraber artacak. Kazanmak size yetmeyecek ama unutmayın bu da sizi fazlasıyla yıpratabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde bir çok konuda çok fazla düşünüyorsunuz. Olasılıkları hesaplıyorsunuz. Ancak tüm bunlar kuruntu olma ihtimali büyük. Çünkü bunlar sadece sizin düşünceleriniz ve gerçek olmayabilir. Boş yere hem kendinizi hem de onun canını sıkmayın. Bu gergin havayı ortadan kaldırmak için güzel bir plan hazırlamalısınız. Aynı ortamda çalıştığınız biriyle çelişki yaşıyorsunuz. Onun kulvarında fazla dolaşmamaya bakın. Bu konuda hırs yapmayıp, arka planda durmanız akıllıca olacak. Çok gereksiz ve kişisel harcamalarınız yüzünden nakit sıkıntısı çekiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugünlere yıldızların da etkisi ile sevgili başaklar aşk hayatınız durdun. Hatta sizin ruhunuz bile çok istemiyor. Çok uzun zaman geçmesine rağmen onu unutamıyorsunuz. Aynısını bir daha yaşayamayacağınıza inandığınız bu ilişkinin anıları size yeterli geliyor. İşinizle ilgili yeni risklere gireceksiniz, ancak bu sizi korkutmasın. Eğer kararsızlıklar yaşarsanız bu sizi tehlikeye sokabilir. Risklere atılmadan önce iyi düşünmelisiniz. Birtakım sağlık problemleriniz için endişeleniyorsunuz. Bu problemlerin kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde inişli çıkışlı bir iş hayatınız var. İlişkinin geleceğine inancınız var ancak olumsuzluklardan çok yoruldunuz. Fakat bu durum bir süre daha çözülmeyecek. O nedenle iş hayatına kanalize olmak size iyi gelecek. Sizi düşündüren bir iş konusu var. Kesin ve net bir karara varabilmek için konuyu iyi düşünmeniz gerekiyor. Konuya hakim olmanız sizin yararınıza olacak. İyi düşünülmüş bir kararı yürürlüğe sokacaksınız. Analiz ve sentezlerle kendinizi karmaşıklıktan kurtarmanız mümkün. Birikim yapmayı sevmiyor sonra da elde avuçta kalmadı diye hayıflanıyorsunuz!

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Sevgili akrepler, bugün size aşk tanrısı eros oklarınız fırlatmış. İlişkisi olmayan akrepler yeni bir ilişkiye başlayacak. Halihazırda ilişkisi olanlar ve yeni ilişkiye girenler de unutulmaz anlar yaşayacak. İçten ve canlı duygularınız partnerinizle olan yakınlığınızı artıracak. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da mutlu edecek. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız. Mide rahatsızlığından şikayet etmemek için yediklerinize dikkat edin. Hesapsız harcamalarınız yüzünden bazı sorunlar çekiyorsunuz. Birilerinden borç isteyin!

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugünlerde aşka bakış açınızı değiştirin.  Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. İşinizde size karşı bir ittifak var. Sonuçlandıramayacaklar gibi görünüyor ama sizi oldukça tedirgin ediyor. Bugün özellikle tartışmalardan uzak durmalısınız. Daha akılcı bir yol seçerek zekanızla problemleri çözmeyi deneyin. Parasal olarak rahat bir dönem, fakat harcamalarınız konusunda kendinizi frenlemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 

Sezgileriniz güçlü ve olayları daha net algılayacağınız bir gün. Yalnızsınız ama ilişkinizin eksikliğini kısa bir süre sonra unutacaksınız. Aşkı aramanıza gerek yok, o sizi bulacaktır. İş yerindeki tasfiye hareketi sizi tedirgin etmesin. İşyerine kazandırdıklarınız ve başarılı çalışmalarınız gözlerden kaçmıyor. Ne işyerinizle ne de iş ilişkilerinizde bir sorun yok. Maddi sıkıntılarınızdan yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Aile büyüklerinin sağlığına gösterdiğiniz özeni, kendinize de göstermenizde yarar var.

Kova Burcu Günlük Yorumu 

Sevginize layık olmayan biri için üzülüyor, yeni ilişkinizin tadına varamıyorsunuz. Kendinizi hayallere kaptırıp yerine getirilmeyen sözlerin, yalanların, gerçekleşmeyen beklentilerin yarattığı düş kırıklığıyla depresyona girebilirsiniz. İstek ve beklentileriniz içinden daha gerçekçi olanları seçin ve yalnız bunlar üzerinde yoğunlaşın. Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz, yine de daha dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var! Sağlığınızla ilgili sorunlarınızın üzerine eğilin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sevgilinizin sizinle konuşmak istediği önemli şeyler var. Kaçmak yerine, bir an önce karşınıza alıp dinlemelisiniz. Kalbi boş olanların kuracakları yeni diyaloglar sayesinde yalnızlıkları bitebilir. Aynı ortamda çalıştığınız biriyle başınız dertte! Onunla yaşadığınız sorun iş veriminizi de olumsuz etkiliyor. İçinden çıkılmaz bir hale dönüşmemesi için sorunu çözümlemeye bakın. Bütçenizde gözle görülür bir ferahlama söz konusu. Sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz, şimdi belki önemli değil ama yarın önemli olabilir.