Zafer coşkusu engel tanımadı: Başkan Soyer İzmirlileri bisiklet üzerinden selamladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Valiliği’nin 30 Ağustos Zafer Turu yapacak üstü açık otobüste bando üyeleri dışında kurum temsilcilerinin bulunmasına izin vermemesi üzerine Zafer Turu'na bisikletiyle katıldı. Kent sokaklarını bisiklet üzerinde turlayarak İzmirlilerin bayramını kutlayan Soyer’e, halktan büyük destek geldi.

GENEL 30.08.2020, 13:06 30.08.2020, 14:35
Zafer coşkusu engel tanımadı: Başkan Soyer İzmirlileri bisiklet üzerinden selamladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle İzmirlileri bisiklete binerek selamladı. Koronavirüs önlemeleri nedeniyle Valilik tarafından alınan karar çerçevesinde Başkan Tunç Soyer, önceki bayramların aksine Büyükşehir Belediyesi bando takımının yer aldığı üstü açık otobüse binmedi. Başkan Soyer, bu kez kortejin önünde bisikletiyle ilerleyerek Karataş'tan Üçkuyular'a kadar geldi. İnönü Caddesi üzerinden Poligon'a kadar pedal çeviren Soyer, yol boyunca yurttaşları selamladı.

Evlerinin balkonlarına çıkan vatandaşlar da el sallayarak Soyer'e sevgi gösterilerinde bulundu. Caddelere çıkan İzmirliler, Başkan Tunç Soyer'e büyük bir coşkuyla karşılık verdi. Bazı yurttaşlar ise o anları cep telefonlarıyla çekim yaparak ölümsüzleştirdi.

Yorumlar (3)
k.t 1 ay önce
işgal kuvvetleri izin vermemiş
Alpay Şengül 1 ay önce
CUMHURİYET değerlerini koruyup kollamak ve yaşatmak herkesin görevi azim ve kararlılığınız gençlere yol gösterir umuyorum ve kutluyorum sayn başkan
Bornovalı 1 ay önce
Neptün hanım her yerde en önde bugün gazetenizde de manşet. Ancak konu milli törenler ve ATATÜRK olunca ortalıktan yok oldu. Sorar mısınız?
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
17°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?