Yuvada kalan çocuklar ata bindi

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, yarı yıl tatili hediyesi olarak Karşıyaka Çocuk Yuvası'nda yetiştirilen çocukları, Buca Atlı Spor Kulübü'ne götürüp, ata bindirdi.

GENEL 04.02.2016, 19:29 04.02.2016, 19:02
Yuvada kalan çocuklar ata bindi

İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın Karşıyaka Çocuk Yuvası'nda yetiştirilen 30 çocuk için Buca'da gerçekleştirdiği programda, ata binmenin yanı sıra, palyaço gösterisi ve çeşitli eğlence programları da yer aldı. Ata binen çocuklar diğer etkinliklerle de keyifli anlar yaşadı. Çocuklar için özel düzenlenen programda Başkan Keskin'e, İl Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Güzin Uyan ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti. Küçük çocukları sevindiren Başkan Keskin, "Güzel günler, güzel düşünceler, güzel duygular ile bütünleştiğinde insan soyunun en güzel hali, insan hali ortaya çıkar. Hele söz konusu kişiler kadın, anne iseler, yapılan her eylem derin izler bırakır, unutulmaz olur" dedi.

İzmir'in, kültür, eğlence ve spor ile özdeşleştirilen bir il olduğunu dile getiren AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, "Şu anda istisnasız her yerde birçok anne çocuğunun elinden tutmuş ya müzik kursuna, ya spor etkinliğine ya da tiyatroya gitmek için tatlı bir telaş içerisinde. Gidemeyenler kişiler de var elbette. Yollarını gözledikleri abileri, ablaları, manevi de olsa büyükleri böyle bir günde belli olur dedik. Karne hediyesi olarak, bir tutam çiçek niyetine, Karşıyaka Çocuk Yuvası'ndan 30 çocuğumuz, farklı bir gün geçirsinler ve farklı bir etkinlikte bulunsunlar dedik ve at binsinler istedik. Buca Atlı Spor Kulübünde, çocuklarımız ile birlikte geçirdiğimiz nitelikli zaman diliminin hoş bir anı olacağı kanısındayız" diye konuştu.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
20°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?