Yazarlar Kılıç'ın ev sahipliğinde Buca'da buluştu!

Bünyesinde Devir, Spor Life, RollMusic ,Asklepion Life ve Gazete Devir ile YouTube üzerinden yayın yapan WTV yi barındıran Wesida Medya Grup yazarlarının aylık toplantısı bu kez Buca’da yapıldı. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın ev sahipliğinde Pembe Köşk’te düzenlenen 18.toplantıya 25 i aşkın yazar katıldı.

GENEL 21.10.2020, 13:28
Yazarlar Kılıç'ın ev sahipliğinde Buca'da buluştu!

Erhan Kılıç toplantıda ilçede gerçekleştirdiklerini , planladıklarını anlattı ve sorulara içtenlikle cevap verdi. “Buca’nın çehresi değişiyor” diyen Kılıç’a Wesida Medya Kurumsal İletişim Müdürü Berna Vatansever teşekkür hediyesini takdim ettikten sonra grubun yazarlarından Buket Işıkdoğan Köse “”En çok okunan yazar ödülü”nü UlviPuğ’a sundu.

Gecede ilk kez fotoğraf dalında da ödül verildi ve bu ödülü de Esat Erçetingöz grup yazarlarından Burcu Tuna'nın elinden aldı. Gece Okan Yüksel, Ulvi Puğ ve İbrahim Aktaş başta olmak üzere yazarların okudukları şiirlerle süslendi.

Aynı zamanda bir kültür ve sanat merkezi olarak hizmet veren ve 6. Balkan Panorama Film Festivali’ne katılan film gösterilerinin sürdüğü Pembe Köşk yazarların Başkan Kılıç'la birlikte söylediği türkülerle, şarkılarla devam ederken gecenin sürprizi grup yazarlarından Gamze Cantürk Gürel'in doğum günü kutlaması oldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
16°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?