'Yasakları delerek parti düzenlediler' iddiasına CHP'li Akgül'den sert cevap

CHP’li Gençlik Kolları başkanlarının salgın yasaklarını delerek parti düzenlediği yönündeki iddialara haberine CHP'li Akgül'den sert tepki geldi.

GENEL 30.05.2020, 17:42
'Yasakları delerek parti düzenlediler' iddiasına CHP'li Akgül'den sert cevap

İZ GAZETE- Cumhuriyet Halk Partili Bornova, Urla ve Menemen'in Gençlik Kolları Başkanlarının Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde Urla'da salgın yasaklarını göz ardı ederek parti düzenlediği iddia edildi. Söz konusu iddialara CHP'li Mert Anıl Akgül yanıt verdi. 

CHP İzmir İl Gençlik Kolları Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mert Anıl Akgül, "Görüyoruz ki yandaş medya ve ordusu haksız çıktıkça partimizi yıpratma çabalarını devam ettiriyor. Şahsımı ve partili yoldaşlarımı hedef alarak yaptığınız haberler sizden beklendiği gibi asılsız ve alçakçadır. Yalan haberlerle ve talimatla çalışan yargı düzeninizle bu ülkede gençlere silah çekilip haksız tutuklamalar yapılırken, hiçbir özgür düşünceye tahammül edemeyen baskı düzeninize karşı asla susmayacağız, asla sinmeyeceğiz. Siz yalanlarınıza sarılmaya devam edin, biz birleşerek büyümeye devam ederiz. Halkın iktidarı yakındır"

Yorumlar (2)
Burak 1 ay önce
Ve parti yapılan otelin akp Urla ilçe başkanının oteli olması...
Önder Önder 1 ay önce
Otellerin kapalı olması ve yasağın devam ederken otelde kuralları çiğneyerek eylence yapılması emniyetin, yargının gereğini tüm suçlulardan hesabını sormalı soramıyorsa sokakta ki garibana kesilen tüm cezaların iptal olması gerekiyor...
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
32°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?