Valilikten 'İzmir'in ilçe ilçe Covid-19 listesi' için açıklama!

Valilikten yapılan yazılı açıklama ile İzmir'in Covid-19 haritası olarak paylaşılan ve ilçe ilçe vaka sayısını içeren listeye yalanlama geldi.

GENEL 06.04.2020, 08:53 06.04.2020, 12:18
Valilikten 'İzmir'in ilçe ilçe Covid-19 listesi' için açıklama!

İzmir Valiliği yaptığı yazılı açıklama ile son bir kaç günde sosyal medyada sık sık dolaşıma giren 'İzmir'in ilçelerinde Covid-19 dağılımı' listesini yalanladı. Valilik açıklamada konuya ilişkin soruşturma başlatılacağını da yazdı.

Açıklamada ''Sosyal medyada covid 19'un İzmir'deki ilçelere göre dağılımı ile ilgili gerçeği yansıtmayan haberler yer almaktadır. Bu ve benzeri yalan haberlerle ilgili yasal işlemler yapılmakla beraber bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesi ve yetkili merciler dışında yapılan açıklamaların dikkate alınmaması önemle duyurulur'' ifadeleri kullanıldı. 

İŞTE O LİSTE:

 

Yorumlar (4)
10 krş luk maskeyi 1 yıl önce
ptt tüm yurtta mazot ile dagıtmaya kalksa maskenin tanesi 10 tl ye mal olur.bu hesabı akp bütçesi karşılyamaz.en iyisi site kilitlenir.hem maske hem mazot cepte kalır.yolda yürüyene 3 bin tl ceza kesmek kısa günde kar etmek varken.10 kuruşluk maskeyi 10 tl mazot harcamak.hangisi revaçta olur sizce
İşteÖyle 1 yıl önce
E-devlete aldılar, merak etme istersen başvurda adresine geldin maske
Kasi 1 yıl önce
BU Liste eski
gül 1 yıl önce
gerçekleri siz açıklayın soruşturmalarla uğraşacağınıza niye şeffaf olamıyorsunuz
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?