Uzunkaya'dan iftar buluşması

İZMİR İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya tarafından şehit aileleri, gazi ve maluller ile yakınları onuruna iftar yemeği verildi.

GENEL 24.06.2016, 15:54 24.06.2016, 16:01
Uzunkaya'dan iftar buluşması

İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, şehit aileleri, gazi ve maluller ile Narlıdere Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ndeki iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hasan Koçyiğit, Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Polis Teftiş Kurulu İzmir Bölge Başkanı Engin Ulusoy, Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Musa Erdoğan, Polisevi Müdürü Süleyman Karadeniz, yaklaşık 350 şehit ailesi, gazi ve maluller ile yakınları, Şehit Polis Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Vazife Malülleri ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Emekli Emniyet Müdürleri Derneği, Polis Emekliler Derneği ve İzmir Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanları ve değişik rütbelerdeki İzmir İl Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.

İftar yemeği, İzmir İl Emniyet Müdürü Sayın Celal Uzunkaya'nın konuşması ve sonrasında şehitlerimiz için yapılan dua ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
20°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?