Uğur Dündar'dan Çeşme mesajı: 'Ekrem Oran plajları işgalden kurtardı'

Gazeteci Uğur Dündar, kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, plajları işgalden kurtardı" dedi.

GENEL 06.06.2019, 14:50
Uğur Dündar'dan Çeşme mesajı: 'Ekrem Oran plajları işgalden kurtardı'

İZ GAZETE- Sözcü Gazetesi yazarı ve televizyon programcısı Uğur Dündar, şahsi Twitter hesabından Çeşme Ilıca Plajı ile ilgili bir mesaj paylaştı. Dündar, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'ın plajları işgalden kurtardığını söyledi.

İşte Dündar'ın o paylaşımı:

NE OLMUŞTU?

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, geçtiğimiz günlerde bir mesaj yayınlayarak, bu yaz Ilıca Plajı'nı belediyenin işlettiğini, şezlong ve şemsiyeleri kaldırdıklarını, bu modeli ilçe geneline yayarak, şezlong anarşisini bitireceklerini söylemişti. Oran, yüz binleri değil, milyonları Çeşme'ye beklediklerini vurgulayarak, "Çeşme yeryüzü, cenneti. Bu sene bir sloganımız var. O da 'Ilıca Plajı, 80'lerdeki gibi'. Bu yazdan itibaren Ilıca Plajı'nı belediye işletiyor. Şezlong ve şemsiyeleri kaldırdık, tuvaletler tamam. Şezlong anarşisine son verdik. 'Havlunu da al, gel' diyoruz. Bu yaz Ilıca'daki bu modeli seneye tüm plajlarımızda uygulayacağız" açıklamalarında bulunmuştu.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?