Teleferik'te kar keyfi

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin Teleferik Tesisleri, etraf beyaz örtüyle kaplanınca, karın keyfini çıkarmak isteyenlerin akınına uğradı.

GENEL 21.01.2016, 12:53 21.01.2016, 12:37
Teleferik'te kar keyfi

Soğuk havaya aldırmadan zirvedeki tesislere akın eden çok sayıda İzmirli, ender karşılaştıkları bu doğa olayının keyfini çıkardı. Çocuklarının kar özlemini gidermek için fırsat kollayan aileler ve kartopu oynayan gençler, Teleferik'te renkli görüntüler oluşturdu. İzmir'de böyle bir manzarayı belki de birkaç yıl boyunca göremeyecek olan sosyal medya tutkunları ise "kar keyfi" başlıklı paylaşımlarla duygularını anlattı.İZMİR, (DHA)

Yorumlar (3)
gülfidan yıldırım 4 yıl önce
.. doğru saptama bindiği dalı kesmek.... kendi tabanına nasıl açıklar yada böyle bir kaygıları varmı!!???
İlyas Koç 4 yıl önce
Tayip Erdoğan'ın amacı dokunulmazliklari halk oylamasına götürmek ti chp dokunulmazliklari destekliyerk referandumun götürmesine engel oldu. Onun için şehit cenazede Kılıçdaroğlu yumurtalı saldırıya uğradı. Çünkü amaç dokunulmazliklari kullanarak başkanlığında aynı halk oylamasında geçirecekti. Yumurtalı saldırıda oylamadan sonra oldu. Şu anda halk oylamalarinda Başkanlığı halk yeterince desteklemiyor ama terörü bahane ederek dokunulmazliklari kullanarak Başkanlığı halka evet dedirteceklerdi. Halk istiyor diyerek chp nin oy kaybetmesini sagliyarak HDP yi baraj altı bırakıp akp nin 400 millet vekili çıkartarak istediğin anayasayı meclisten geçirmeye çalışacaklar.
BelginAksoy 4 yıl önce
Kılıçdaroğlu bu tavrıyla ne imama ne papaza yaranamaz olan ülke halkına olur bunun vebalini Nasıl öder bilemem
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?