Süslü süpürgeler 'Tertemiz İzmir'de

Süslü süpürgeler Menderes Mahallesi’nin sokaklarını temizleyecek. Tertemiz İzmir çalışması bugün Buca sokaklarını pırıl pırıl yapacak.

GENEL 13.12.2019, 16:28 13.12.2019, 16:31
Süslü süpürgeler 'Tertemiz İzmir'de

GÜLSEN CANDEMİR/İZ GAZETE - Buca Menderes Mahallesi çiçek gibi olacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Tertemiz İzmir Çalışması kapsamında bugün temizliği yapılacak Menderes Mahallesi’nin Muhtarı Çiğdem Çetinsöz, temizlik için tüm mahalleyi seferber etti. Süpürgeleri de süsleyen Muhtar Çetinsöz, tüm mahalleyi temizlik çalışmasına katmayı ve bu vesileyle farkındalığı artırmayı amaçladığını ifade etti.

FARKIMIZ OLSUN

Tertemiz İzmir çalışmasında bu güne kadar Buca’dan Hürriyet, Laleli, Efeler, Yiğitler gibi mahallelerinin topyekün temizlendiğini belirten Menderes Mahalle Muhtarı Çiğdem Çetinsöz, Menderes Mahallesi’ndeki çalışmanın sessiz sedasız yapılmasını istemediğini belirtti. “Temizliğe mahallede uygun olan kadınları, çocukları çağırdım. Azalarımız olacak ve süslediğimiz süpürgeler ile belediye ekiplerinin çalışmasına biz de katılacağız.”diye konuşan muhtar, ‘Farkımız olsun’ dedi. Tertemiz İzmir de İzmir’e toz kondurmuyoruz çalışmasının bir parçası.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
29°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?