Soyer duyurdu: Pazarlar, pazartesi açılacak!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile haftasonu açılamayan pazarların, pazartesi günü açılacağını duyurdu.

GENEL 12.04.2020, 14:23 12.04.2020, 14:37
Soyer duyurdu: Pazarlar, pazartesi açılacak!

31 ilde ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından pazarcı esnafı hesapta olmayan bu gelişmenin neticesinde ellerinde kalan malları nasıl satacağını düşünürken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilçe belediye başkanları ile konuştuğunu ve hafta sonu kurulamayan pazarların, pazartesi günü kurulacağını aktardı.

Soyer; Sevgili İzmirliler; Haftasonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle kurulamayan pazarlar Pazartesi günü açılacak. İlçe belediye başkanlarıyla sabah görüştüm. Yarınki pazarlarla ilgili belediyenizden bilgi alınız. Fiziki mesafe kurallarına lütfen çok dikkat edin, zorunlu değilse çıkmayın''.

Yorumlar (1)
gürbüz 1 yıl önce
Kleptokrasi, bir ülkede iktidarı ele geçiren bir ailenin ya da siyasal veya dini grubun, o ülkenin kaynaklarını sistemli olarak soyması demektir ve kısaca Hırsızlar rejimi anlamına gelir. Demokrasinin bütün kurumlarıyla yerleşmediği ülkelerde görülen bu durum, o ülkelerin gelişmesinin önündeki en büyük engellerden biri olmaktadır.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
25°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?