Sonar'dan çarpıcı anket: En başarılı başkanlar listesinde Soyer kaçıncı oldu?

Sonar Araştırma'nın koronavirüs ile mücadelede belediyelerle ilgili yaptığı son araştırmadan çarpıcı sonuçlar çıktı. Türkiye genelinde yapılan araştırmaya göre, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, büyükşehir belediye başkanları arasında en başarılı 2. başkan olarak yerini aldı. En başarılı başkan ise Ekrem İmamoğlu seçildi.

GENEL 28.08.2020, 17:17 28.08.2020, 17:26
Sonar'dan çarpıcı anket: En başarılı başkanlar listesinde Soyer kaçıncı oldu?

Hakan Bayrakçı'nın sahibi olduğu SONAR Araştırma, salgın döneminde başarılı belediye başkanlarını belirlemek için kamuoyunun nabzını tuttu.

Sonar Araştırma'nın korona virüsle ilgili son  araştırmasından çarpıcı sonuçlar çıktı. Türkiye genelinde yapılan araştırmaya göre,  "Genel olarak düşündüğünüzde Büyükşehir Belediye Başkanınınızın korona döneminde yaptığı çalışmaları başarılı buluyor musunuz?" sorusunun yanıtına ankete katılanların yüzde 58,3'ü Ekrem İmamoğlu ile yanıt verirken, Tunç Soyer 57,6 ile 2., Mansur Yavaş ise yüzde 55,6 ile 3. seçildi.

İzmir'in ilçeleri bazında yapılan ankette ise Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç 67,8 ile en başarılı başkan olurken onu 64,3 ile Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, 63,1 ile Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü takip etti.  

Yorumlar (1)
GÜRKAN 2 ay önce
TUNC SOYER GÖREVE GELDİĞİNDEN BU YANA İZMİRE TABİRİ CAİZSE HALKIN HİSSEDEBİLDİĞİ TEK BİR HİZMET YAPMAMIS AZİZ KOCAOĞLUNDAN KALDIĞI GİBİ DEVAM EDİYOR,NASIL OLUYORDA ANKETTE UST SIRADA ...İZMİR HALKI ONA DEĞİL MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN PARTİSİNE OY VERDİ...
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
Erken seçim mi, yoksa 2023 mü?