SMA hastası Eliz Mira Bebek için büyük dayanışma!

Adana Seyhan’da yaşayan SMA TİP 1 hastası Eliz Mira Bebek için sanatçı Onur Akın’ın İnstagram hesabından dayanışma yayını düzenlenecek. Tunç Soyer’in de katılacağı yayında Eliz Mira’nın ihtiyacı olan ilaç ve tedavinin karşılanması için birbirinden önemli isimler bir araya gelecek.

GENEL 06.05.2021, 15:18 06.05.2021, 15:24
SMA hastası Eliz Mira Bebek için büyük dayanışma!

EFE CAN TAN/ İZ GAZETE - Adana Seyhan’da yaşayan SMA TİP 1 hastası Eliz Mira Bebek için destek ve dayanışma canlı yayını düzenlenecek. Sanatçı Onur Akın’ın İnstagram hesabından yapılacak yayına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katılacak. Soyer’in yanı sıra yayına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Gazeteci İsmail Saymaz, Şair-Yazar Sunay Akın, usta televizyoncu Nebil Özgentürk ve birçok isim katılacak.

Yayının moderatörlüğünü tiyatro sanatçısı Bulut Akkale yapacak. SMA hastası olan Eliz Mira Bebek’in kullanması gereken pahalı ilaca ve tedavisine kavuşması için düzenlenecek yayın 9 Mayıs Pazar günü saat 20:30’da gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
19°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?