Şehit Kemal buluşması

Urla Şehit Kemal İlköğretim Okulu mezunları, düzenlenen güzel bir etkinlikle bir araya geldi. Bu yıl 5'ncisi düzenlenen "Şehit Kemalliler Buluşuyor" isimli etkinlik gece boyunca coşkuyla kutlandı.

GENEL 07.06.2016, 10:55 07.06.2016, 11:16
Şehit Kemal buluşması

Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve eşi Günay Uyar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erşan Eroğlu, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı. Şehit Kemal Okulu Müdür Vekili Gülsüm Şener: “2012'de başlayan bu yolculukta bu yıl 5.si düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gecenin haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecanla çarpan siz eski mezunlarımızı, velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı, kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden görgülü ve yaşamı seven bireyler olarak yetiştirmek gayretindeyiz" şeklinde konuştu.

Şehit Kemal eski mezunlarının ve öğretmenlerinin siyah beyaz fotoğraflarının da sergilendiği etkinlik, öğrencilerin sahnelediği halk oyunları, tango, danslar ve müzik dinletileri devam etti. Gösterilerin ardından deden toruna Şehit Kemal'den mezun olanlara ve öğretmenlere diplomaları verildi. Düzenlenen etkinlik Roman kızlarının dans gösterisi ile son buldu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?