Salihlililer öğrenciler için bir araya geldi

SALİHLİ Kültür ve Dayanışma Derneği'nin yardıma muhtaç öğrencilere burs ve imkan sağlamak üzere 13'üncüsünü düzenlediği İzmir Arena'daki yemeğe çok sayıda davetli katıldı.

GENEL 19.01.2016, 10:26 19.01.2016, 09:33
Salihlililer öğrenciler için bir araya geldi

 

SALİHLİ Kültür ve Dayanışma Derneği'nin yardıma muhtaç öğrencilere burs ve imkan sağlamak üzere 13'üncüsünü düzenlediği İzmir Arena'daki yemeğe çok sayıda davetli katıldı.

Geceye CHP İzmir eski Milletvekili Alaattin Yüksel, CHP Manisa eski Milletvekili Sakine Öz, Salihli Ticaret Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Taşçı, BESİAD Onursal Başkanı Feyyaz Sungur ve birçok tanınmış davetli katıldı. 2009 yılından beri Salihli Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve aynı zamanda İzmir Arena'nın yeni sahibi olan Hayati Ertuğrul, "2002 yılından beri başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de Salihlili hemşehrilerimiz ve dostlarımızla eğitime muhtaç öğrencilere burs vererek ülkemiz için önemli faaliyetlerde bulunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Değişik projeler yaratarak derneğimizi en üst seviyeye emin adımlarla taşıyoruz. Geceye katılan tüm duyarlı hemşehri ve dostlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu gece de ülkemize ileride yararlı olacak pırıl pırıl gençlerimize, eğitimleri için kaynaklar yaratıp, katkıda bulunacağız" dedi.

Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)

Yorumlar (3)
Sami Taşcı 4 yıl önce
Tepedeki adam CARETTEPE'de direnenleri gezicilere benzetmiş.Belliki Geziciler beyninde,yüreginde silinmeyecek izler,korkular bırakmış.
Toplum biliyorki CARETTEPE'de maden çıkaracak şirket halka küfürlü sözler sarfedeninin biri.Tepedekine o kadar yakın oldugu anlaşılıyorki Doga için direnenler Gezicileri anımsatıyor.
Herşeye,herkese,hermüktedire ragmen CARETTEPE 'de halkımız dogayı koruma direncini gösterecektir.
CARETTEPE'DE DİRENMEK oksijenimize DOKUNMA demektir.Yaşama hakkımıza dokundurtmayız demektir.
Bu konuda bu destek yazısından dolayıda sizi kutlarım.Bizler heryerdeyiz.Muktedir böyle bile.
yusuf 4 yıl önce
Ağacı, yeşili, yaylayı, doğayı, Cerattepe’yi seviyor musunuz?”
Dediler ki;
“Katledecek kadar.”
Aklı kalbin hizasına getirdim, yine de bu sevgiyi anlayamadım.
ayni akıl insanıda okadar seviyorlar kızım
yazılarının devami dileğimle öptüm
Rafet Aksoy 4 yıl önce
Bulunduğumuz durum ancak bu kadar güzel anlatılabilir.Geleceğin yazarı.
banner96
banner177
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?