Safariciler doğal yaşam parkına

Fotoğrafa gönül veren doğa dostları, İzmir Kuş Cenneti'nin “Foto Safari” yarışmasında buluşacak. 28 - 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak yarışma için son eser verme tarihi 7 Kasım olarak belirlendi.

GENEL 14.10.2016, 11:08 14.10.2016, 11:08
Safariciler doğal yaşam parkına

İzmir Kuş Cenneti'nin tanıtımı amacıyla bu yıl ikinci kez fotoğraf yarışması düzenleniyor. Yarışma, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kuş Cennetini Koruma ve Geliştirme Birliği (İZKUŞ) işbirliği ile 28 - 30 Ekim 2016 tarihleri arasında organize edilecek.  “Kuşlar ve Memeli Hayvanlar” konulu fotoğraf yarışması için son eser verme tarihi 7 Kasım 2016 olarak belirlendi.

Son başvuru tarihi 26 Ekim olan “Foto Safari”ye katılacak yarışmacılar,http://www.izmirkuscenneti.gov.tr adresinden başvuru formu alabilirler ya da kargo, posta, e-mail, faks veya şahsen başvurabilirler. Yarışmacılar etkinliğe, yaka kartlarını alarak katılabilecekler. Yarışmanın kayıt masasında, adayların fotoğraf makinesinin tarih güncellemesi ile makinede kullanılacak tek bir bellek kartının sıfırlaması yapılacak. Kayıt işlemlerinden sonra, yarışma sırasında kullanılacak karta yapılacak ilk çekimin yarışmacı hangi gün katıldıysa o tarihte olması gerekiyor.

Yarışmacı Kuş Cenneti'ne, arzu ederse kendi aracı veya bisikleti ile ulaşabilecek. Ayrıcafoto safarinin başlangıç günü olan 28 Ekim günü saat 07.30'da, Karşıyaka Vapur İskelesi önünden yarışmacılar için özel servis kaldırılacak. 28 - 29 Ekim tarihleri için de belirlenen saatlerde servis kaldırılacak. Özellikle şehir dışından katılacak yarışmacılar için, diledikleri taktirde çadır, karavan ve otomobil konaklaması için kamp yeri hazırlanacak. Yarışmada birinciye 3 bin 500 TL, ikinciye 2 bin 500, üçüncüye de bin 500 TL ödül verilecek. Ayrıca 5 adet mansiyon ile sergilemeye değer 28 adet eser de ödüllendirilecek.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?