Sabah'tan ilginç açıklama: 'Ben İzmirli değilim, kızımın bikinili fotoğraflar paylaşmasına izin vermem'

Müzisyen Coşkun Sabah, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'in sorularını yanıtladı. Sabah'ın 'Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraflar paylaşmasına müsaade etmem" ifadelerini kullanması sosyal medyada gündem oldu.

GENEL 19.12.2020, 20:02 19.12.2020, 21:49
Sabah'tan ilginç açıklama: 'Ben İzmirli değilim, kızımın bikinili fotoğraflar paylaşmasına izin vermem'

Bir dönemin 'ünlü' müzisyeni Coşkun Sabah, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'in sorularını yanıtladı. 

Cimin'in 'Bikini giydi diye kızınızla bir ay küs kalmışsınız..." cümlelerine karşılık açıklama yapan Sabah, "O olayın evveliyatı var. Benim kızım da babası gibi saftiriğin teki. Instagram’ına koymuş bikinili fotoğraflarını. Haber siteleri de girmişler sayfasına tüm fotoğrafları yayınlamışlar. Fotoğraflar elden ele dolaştı. Bu hoş bir şey mi? Burası Türkiye! Türkiye nüfusunun yüzde kaçı türbanlı biliyor musunuz? Kimse kimseyi yargılamasın. Gelenek, göreneklerim var benim. Ben bir kez Diyarbakırlıyım. Batılılara da saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstünde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer. İnsanlar gelenek görenekleriyle yaşarlar. Olur mu öyle şey? Bize ters bu. Siz normal buluyor musunuz bunu?" ifadelerini kullandı.

'KIZIM TABİİ Kİ BİKİNİ GİYEBİLİR AMA...'

Sabah ayrıca, "Hayatta ne sapıklar var. Neden sapık adamlar benim kızımın resmine baksın? Kızım tabii ki bikini giyebilir. Plajda herkes giyiyor. Aynı kültürdeki insanlarla oradasın. Tatil yerlerinde bikini giydin diye kimse dönüp de sana bakmaz ama internet öyle mi?Hapishanedeki sapık da, üçkağıtçı da cani de girip bakıyor. Niye herkes benim kızımın fotosunu alıp da evinde, banyosunda tuvaletinde elinde cep telefonu benim kızımın resmine baksın. Bir baba olarak ben buna müsaade edebilir miyim? Plajda giyerse giysin ama Instagram’a koyamaz" dedi.

ELİNDE OLSA TWITTER'I KAPATIRMIŞ

Sabah ayrıca, yetkisi olsa Twitter'ı kapatacağını ifade ederek, "Devlet büyükleri bile bundan rahatsız. Sosyal medyada bir ton sapık var. Kimseyi tanıyamıyorsunuz. İnsanları doğrayan, tecavüz eden bir sürü insan oturup sosyal medyanın başına aklına gelen her haltı yazıyor. Psikolojisi bozuk olan, ona buna küfrediyor." ifadelerini kullandı

Yorumlar (12)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Metin 8 ay önce
Istesende izmirli olamassın karaktersiz
Hamdullah Akgül 8 ay önce
Yıllarca İzmir fuarında İzmir ve İzmirlinin ekmeğini yemiş bir insanın böyle bir cümle kurmasını yadırgadım ve ayıpladım.İzmirlininne kadar çağdaş ve ileri görüşlü olduğunu bildiği halde böylesi yobaz bir düşünceye sahip olması beni şaşırttı.
patetesçi haluk 8 ay önce
sanatçıların işleri kesat,çoguda 10 yıldır AKİL diye saraya hapsedildi kendi isteyi üzere olmayan karekterlerini rehin verdiler.çoşkun sabahta bu pastadan kırıntı kaparmıyım umudu ile konuşmuş.yakında hazineden bir yer kapar.
. 8 ay önce
RESİMLERİNE BAKINCA ANLAŞILIYOR ZATEN AHLAK YOKSULU OLDUGUN. İNSAN KIZI İLE KONUŞACAGI SIKINTILARINI HERKESE ANLATIYOR . NERDENMİ BELLİ '' KARIM BENİ ALDATTI'' DEMENDEN. DİYARBAKIRLILAR SEVMEZ BUNLARI İZMİRLİ NEFRET EDER
Mehmet Sıddık Bedük 8 ay önce
Düşünmeden sadece zinde güçlere yaranma çabası içinde abuk bir o kadarda subuk konuşmuş
Kskli 8 ay önce
Bizim izmirlilerin bir kismi zaten alingan kimlik sorunu yaşıyor neyiz biz diye baba mardin kendi izmirli olmamış coşkun sabah.
Hasan 8 ay önce
Senin kızın bikini giymiş,, İzmirli kızları giymez bilmeni isterim
Kadri 8 ay önce
Sanıkların internette bir kızın çıplak vücudunu görmesi,kötü düşüncelere kapılması o kızın onurunu iffetini saygınlığını etkilemez. Bunu şu örnekle açıkliyim: helal yoldan çok para kazanmış olan zengin bir adamın mal varlığı görülüyor biliniyor diye bir kısım içinde kıskançlık ve fesat bulunan kişiler o zengin kişi için kötü düşünebilir, bu durum o zengin adamın saygınlığına, onuruna zarar vermez. Mühim olan insanın içinde bulunduğu ortamda güvende olmasıdır. Ekran başında kötü kişiler var diye ekrana güzelliğini yansıtan bayanları suçlu gibi göstermek sapkınlıktır, bunun Kuran'la da bir alakası yoktur. İşte kanıtı: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=418502849177579&id=100030536016159
hırdavatçı ali 8 ay önce
peyniri korudukça farenin biri gelip yer
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?