Paco Pena Flamencura'ya yağmur ayarı

İZMİR'de salı günü beklenen yağış nedeniyle Paco Pena Flamencura, gösterisi, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'ndan, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne (AASSM) alındı.

GENEL 13.06.2016, 16:51 13.06.2016, 16:55
Paco Pena Flamencura'ya yağmur ayarı

Özgünlüğü ve yeniliği bünyesinde barındıran efsanevi gitarist, besteci, oyun yazarı, yapımcı ve sanatsal akıl hocası olarak klasik İspanyol sanat formu algısını değiştiren Paco Pena, 26 yıl sonra tekrar Uluslararası İzmir Festivali'ne gelecek.

Eleştirmenlerin 'ölümlü insanları kaygılarından uzaklaştırabilecek kadar etkileyici bir virtüöz' olarak tanımladıkları Pena ve her biri seçkin dansçılardan ve müzisyenlerden oluşan topluluğu, İspanya'nın tutku ve sıcaklığının, dansın ve müziğin büyüsüyle buluştuğu Flamencura projesinin daha önce Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda yapılacağı duyurulmuştu. Ancak meteorolojinin yağış uyarısı üzerine gösteri 14 Haziran 2016 Salı günü saat 21.30'da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne (AASSM) alındı. Gösterinin hava koşullarından etkileneceği düşünülerek, sanatçıların ve izleyicilerin rahatı da gözetilerek mekanın değiştirilmesine karar verildi. Paco Pena Flamencura için Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu için alınan biletler, kategorilerine uygun olarak AASSM'de de geçerli olacak.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?