Öztrak'la aynı gecedeydi! Tunç Soyer koronavirüs test sonucunu açıkladı!

Faik Öztrak'ın İzmir'de 'Balkan Masası' gecesine katıldıktan sonra koronavirüse yakalandığını duyurması ile İzmir'de virüs paniği alarmı çalmıştı. Balkan Masası gecesinde bulunan isimlerden Tunç Soyer yaptırdığı testin sonucunun negatif çıktığını açıkladı.

GENEL 11.09.2020, 15:44 11.09.2020, 16:48
Öztrak'la aynı gecedeydi! Tunç Soyer koronavirüs test sonucunu açıkladı!

İZGAZETE - 7 Eylül’de İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlediği Balkan Masası gecesine katılan CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın 2 gün sonra koronavirüse yakalandığını açıklamasından sonra gecede bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir milletvekilleri; Kani Beko, Kamil Okyay Sındır, Sevda Erden Kılıç ile CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel kendilerini karantinaya almış ve programlarını iptal etmişlerdi.


Öztrak’ın koronavirüse yakalandığını duyurmasından sonra Balkan masası gecesinde olan isimlerden Tunç Soyer test yaptırmıştı. Sosyal medya hesabından test sonucunu açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, sonucunun negatif olduğunu açıkladı.


Soyer’in açıklaması şöyle;

İzmir’de buluştuğumuz CHP Sözcüsü Faik Öztrak’ın Covid pozitif haberinin üzüntüsünü yaşadık. Bu gelişme üzerine yaptırdığım testin sonucu negatif çıktı. Tedavideki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Sn. Öztrak ve tüm hastalarımıza acil şifa diliyorum.

Bu vesileyle, yeniden tırmanan ve çok kolay yayılan virüse karşı yurttaşlarımı bir kez daha maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmayı görev sayıyorum. Gözle görünmeyen bu ortak düşmana karşı birlikte mücadele edip, kazanacağız. Sağlıkla kalın.’’

Yorumlar (1)
leyla genç 3 hafta önce
corona virüs salınmış degil,tüpte kişiye özel üretilmiş virüstür.salınmış salgın haline getirmeyi göze alamazlar.salınan,salgın haline getirirlerse kendilerine zarar vericegini biliyorlar bu riski göze alamazlar.3 haftada 1 doktor ölüyor bilinçli imha ediyorlar.çöpçü,şöför,kasiyer,bankacı veznedar onları tatmin etmez,demekki doktor ölüyorsa çok tehlikeli salgın imajı her zaman prim yapar.bu bir silah ve eller yukarı sizlerin tüm haklarınızı elinizden alıyoruz.egitim,özgürlük ve nakit paranızı lütfen isteyerek verin yoksa korkuturum haaa.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
20°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?