O Belediye Başkanı adına asılsız yardım kampanyası!

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi bölge müdürü Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü adı kullanılarak çocuklar için yardım kampanyası toplanmasıyla ilgili açıklama yaptı.

GENEL 15.04.2019, 14:07 15.04.2019, 14:37
O Belediye Başkanı adına asılsız yardım kampanyası!

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Doğan Hüner, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'nün adı kullanılarak ihtiyaç sahibi çocuklara yardım toplanması duyumunun asılsız olduğu ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Hüner, Çiğli Belediyesi ya da Başkan Gümrükçü'nün böyle bir uygulamasının asla olmadığının altını çizerek şu açıklamayı yaptı:

"Bölgemizde, Çiğli Belediye Başkanı Selim Utku Gümrükçü'nün adını kullanarak ihtiyaç içerisindeki çocuklar için yardım toplandığına dair duyum alınması üzerine Çiğli Belediye Başkanı'nın kendisi ile yapılan görüşmede, Çiğli Belediyesi'nin ya da Belediye Başkanı'nın böyle bir yardım kampanyası düzenlemediği, bu şekilde bir uygulamalarının kesinlikle olmadığı belirtilmiştir. Çiğli Belediyesi ya da Çiğli Belediye Başkanı'nın adını kullanarak tarafınızdan yardım talebinde bulunulması durumunda emniyet birimlerinin haberdar edilmesi hususunda bilgilerinizi önemle rica ederim"

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?