Minik Ayda için iğrenç yorum: 'Geberseymiş, lanet kız!'

İzmir'de 30 Ekim günü yaşanan deprem sonucu yaşanan yıkımın enkazından 91 saat sonra çıkarılan Minik Ayda hakkında yayınlanan bir haberin altına gelen yorumlar büyük tepki çekti. Gökhan Daştan isimli Facebook kullanıcısı Ayda için, ''Geberseymiş, ölseymiş, lanet kız’ gibi yorumlarda bulundu.

GENEL 13.11.2020, 14:47 13.11.2020, 22:07
Minik Ayda için iğrenç yorum: 'Geberseymiş, lanet kız!'

İzmir depreminde enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Ayda ile ilgili yayınlanan bir haberin altına yapılan yorumlar sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki çekti. Gökhan Daştan isimli kullanıcı minik Ayda’nın evinde yakınları ile çektiği ve ‘ben iyiyim’ mesajı verdiği video haberin altında iğrenç yorumlarda bulundu. Minik Ayda için ‘Geberseymiş, ölseymiş, lanet kız’ gibi yorumlarda bulunan şahıs diğer kullanıcılarla da tartışmaya girdi. Sosyal medya kullanıcıları ‘Ayda aşağı Ayda yukarı keşke geberseymiş bu kadar haber değeri olmazdı, bir bitmediniz Ayda denen veledin üzerinden tribüne oynamaya’ yorumlarında bulunan şahsın siber suç ekipleri tarafından belirlenmesini istedi.

Ayda hakkında insanlığa sığmayan yorumlarda bulunan Gökhan Daştan’ın sahte isim ve fotoğraf kullanmış olabileceği tahmin ediliyor.

(ManşetTürkiye)

Yorumlar (5)
Zülal IPEKPULA 4 ay önce
Hiç yanıt bile verilmecek bir mahlûk ...
Allah akıl fikir versin derdi BABACIĞIM.
Kemal Yucel 4 ay önce
Lütfen bu tür aşağılık kişilerin yazdıklarını haber yaparak amaçlarına hizmet etmeyin. Ayrıca fotoğrafa bakılırsa bu kişi cinsel kimlik bunalımı yaşıyor...
hasan ali 4 ay önce
bu yumuşakçaları neden bu kadar dikkatte alıyor ve prim yaptırıyorsunuz anlamadım
Kart İbne Yumuşak Kurt Bahçeli 4 ay önce
Kim bu götveren ibne.
Egeli 4 ay önce
Bu resmen kendini bende burdayım diyor başka bir şey değil reklam
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
12°
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?