'Maskemi takarım farkındalık yaratırım'

Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Torbalı Belediyesi tarafından LÖSEV'in bu yılki sloganı ile bir video çekimi gerçekleştirildi.

GENEL 02.11.2019, 16:41 02.11.2019, 16:44
'Maskemi takarım farkındalık yaratırım'

Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Torbalı Belediyesi tarafından LÖSEV'in bu yılki sloganı ile bir video çekimi gerçekleştirildi. "Maskemi Takarım Farkındalık Yaratırım" diyen belediye yönetici ve çalışanları kampanyaya destek verdi. Çağın en sık görülen hastalıklarından biri olan lösemi için kamera karşısına geçen ve aralarında Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serkan Tekin gibi belediye yöneticilerinin de bulunduğu belediye görevlilerin yer aldığı video sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

TORBALI BELEDİYESİ’NDEN DESTEK

Löseminin çağın hastalıklarından olduğunu ve bunun tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu ifade eden Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu, “Lösemili çocuklar insanlardan ve havadan mikrop kapmamak için maske takarlar. Lösemi bulaşıcı değil ve tedavi edilebilir. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle "Maskemi takarım, farkındalık yaratırım" kampanyasına Torbalı Belediyesi olarak biz de destek veriyoruz. Bu hastalıkla mücadele eden tüm çocuklarımıza da şifa diliyoruz” ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?